МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 04 24 1З 15 по 19 квітня 2013 року в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом вдосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні», в реалізації якого приймає участь Національний університет «Одеська юридична академія» (НУ «ОЮА»), відбувся навчальний візит доцента, заступника директора Інституту інтелектуальної власності НУ «ОЮА» Сердюка Г.Н. та доцента кафедри господарського права і процесу НУ «ОЮА» Зятіной Д.В. в Гданський політехнічний університет (Польща).

Представники Національного університету «Одеська юридична академія» ознайомилися з роботою Центра знань та підприємництва Гданського політехнічного університету, відвідали Гданський науково-технологічний парк, Центр нанотехнологій, ознайомилися з різноманітними програмами, спрямованими на підтримку інновацій, прийняли активну участь в засіданнях робочої групи, метою якої є вивчення досвіду Польщі в сфері комерціалізації інноваційних досліджень університетських закладів і створення підприємств для впровадження інновацій (spin-off).

2013 04 24 2В рамках візиту також відбулися зустрічі із віце-ректором Гданського політехнічного університету Йозефом Сінківічем, деканом факультету прикладної фізики та математики, професором Войцехом Садовським, директором Центра знань та підприємництва Даміаном Кужнівським, кураторами проекту «Майстер інновацій» Йоанной Пнівськой та Беатой Закржевськой, представником Гданського науково-технологічного парку Петром Максисом та іншими.

spinoff