МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 03 25 1

З 17 по 23 березня 20013 року в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом удосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні», в реалізації якого бере участь Національний університет «Одеська юридична академія», відбувся навчальний візит завідувача кафедри господарського права і процесу Підцерковний О.П. і доцента кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права Романадзе Л.Д. в Лундський університет (Швеція).

Представники Національного університету «Одеська юридична академія» ознайомилися з роботою Центру підприємництва та Центру інновацій Лундського університету, взяли активну участь в засіданнях робочої групи, метою якої є вивчення досвіду Швеції в області комерціалізації інноваційних досліджень університетських установ та створення дочірніх підприємств для впровадження інновацій (spin off ).

2013 03 25 2

У рамках візиту також відбулася зустріч з віце-канцлером, ректором університету Пером Ерікссоном, деканом юридичного факультету Крістіною Моелл і професорсько-викладацьким складом університету, зокрема, з професором Гансом Ландстромом, керуючим центру Свеном Олссон, патентними повіреними Фредеріком Едманом, Пер Мерк і іншими.

За результатами візиту планується підготовка рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства України.

Газета "Слово" №17(1036) 2.05.2013

spinoff