МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2013 10 03 1

З 23 по 27 вересня 2013 року в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом вдосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні», в реалізації якого бере участь Національний університет «Одеська юридична академія» (НУ «ОЮА»), відбувся навчальний візит завідувача кафедри журналістики НУ «ОЮА» Кузнєцової Т.В. та доцента кафедри господарського права і процесу НУ «ОЮА» Зятіної Д.В. в Лундський університет (Швеція).

Представники Національного університету «Одеська юридична академія» ознайомилися із змістом, педагогічними підходами та результатами навчання в рамках різних навчальних програм (бакалаврат, магістратура, аспірантура) Центру підприємництва Лундського університету, ознайомилися із діяльністю Інноваційної системи Лундського університету (LUIS), що є інноваційним офісом університету тощо. Також взяли участь у засіданнях робочої групи, метою якої було вивчення структури системи освіти в галузі інновацій та підприємництва.

2013 10 03 2У рамках візиту відбулися зустрічі із професором Гансом Лендстромом, доцентом та менеджмент-консультантом Карлом-Хенріком Нілсоном, старшим викладачем кафедри бізнес адміністрації Йоакімом Вінборгом, директором з міжнародних зв’язків кафедри бізнес-адміністрації Лотті Норрсен, асистентом проекту Густавом Хагом, бізнес-розробником Інноваційної системи Лундського університету Свеном Олссоном та іншими.

spinoff