МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 10 20 1

З 13 по 20 жовтня 2013 року в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом удосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні», в реалізації якого бере участь Національний університет «Одеська юридична академія» відбувся навчальний візит декана факультету міжнародно-правових відносин, доцента кафедри морського та митного права В.В.Серафімова та директора інституту прокуратури і слідства, доцента кафедри кримінального права В.М.Підгородинського в Університет Ковентрі (Великобританія).

Представники Національного університету «Одеська юридична академія» ознайомилися з роботою факультету інжинірингу та комп'ютеризації Університету Ковентрі, департаментів та підприємств Університету Ковентрі, що беруть участь в комерціалізації інновацій, взяли активну участь в засіданнях робочої групи, метою якої є вивчення досвіду Великобританії в області комерціалізації інноваційних досліджень університетських установ і створення дочірніх підприємств для впровадження інновацій (spin off).

2013 10 20 2В рамках візиту також відбулися зустрічі з проректором Яном Данном і професорсько-викладацьким складом університету, зокрема, з комерційним директором професором Майком Дікісоном, старшим викладачем (управління операціями) і директором курсу-магістром машинобудівних технологій доктором Крісом Смітом, старшим науковим співробітником доктором Аріважаганом Анбалаганом, науковим співробітником доктором Гуочінгом Дзином та іншими.

За результатами візиту планується підготовка рекомендацій щодо вдосконалення діючого законодавства України, що регулює питання комерціалізації інновацій.

spinoff