МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 11 08 1

8 листопада 2013 на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся семінар «Підтримка інновацій: Європейський досвід».

Основна мета семінару - ознайомлення з європейським досвідом у сфері підтримки інновацій та вироблення напрямків реформування законодавства України у відповідній сфері.

Семінар був організований в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій через вдосконалення законодавства у сфері вищої освіти України».

Національний університет «Одеська юридична академія» представляли проректор з міжнародних зв'язків Туляков В'ячеслав Олексійович, начальник науково-дослідної частини Михайленко Дмитро Григорович, доцент кафедри господарського права та процесу Зятіна Діна Володимирівна. У своїх доповідях вони ознайомили учасників семінару з досвідом інтернаціоналізації та комерціалізації юридичної освіти в Україні.

Проект «Підтримка інновацій через вдосконалення законодавства у сфері вищої освіти України» реалізується консорціумом університетів на чолі з Університетом Лунду (Швеція), до складу якого входять ще 3 університету з Польщі, Великобританії, Португалії та 5 українських вишів, Міністерство освіти і науки України і 3 неакадемічних українських партнера.

2013 11 08 2  spinoff  2013 11 08 3