МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2014 02 14 1

В рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права у Східній Європі – InterEULawEast» 14 лютого 2014 року на базі університету Марібор (Словенія) відбулась I Міжнародна наукова конференція «Правова реформа та розширення ЄС - передача досвіду».

Національний університет «Одеська юридична академія» представляли проректор з міжнародних зв'язків Туляков В'ячеслав Олексійович та завідувач кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Пашковський Микола Іванович.

Під час конференції експерти з Хорватії та Словенії поділилися з українськими та російськими учасниками досвідом реформ нормативно-правової бази та правозастосовної практики на етапі приєднання до ЄС.

Проректор з міжнародних зв'язків Туляков В. О. та завідувач кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Пашковський М.І. також взяли участь взяли участь у координаційній зустрічі ВНЗ-партнерів, яка відбулась 15 лютого 2014 року на базі Загребського університету (Хорватія)

Учасники координаційної зустрічі провели порівняльний аналіз законодавства про вищу освіту та освітніх стандартів підготовки юристів у країнах-членах Європейського Союзу, Россі та Україні, уточнили терміни реалізації основних етапів проекту, обговорили труднощі, пов'язані з реалізацією проекту.

Зокрема, учасники координаційної зустрічі домовилися про відкриття в 2014 році в університетах національних координаторах проекту Інформаційних центрів проекту (за рахунок проектного фінансування), а також про проведення влітку 2014 року поглибленого курсу «Право Внутрішнього Ринку Європейського Союзу», в якому братимуть участь понад 30 експертів і студентів з Латвії, Словенії, Росії, України та Хорватії.

2014 02 14 2  tempus logo new  2014 02 14 3