МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2014 06 28 1З 23 по 28 червня 2014 року в рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права у Східній Європі - InterEULawEast» на базі Темпус-центру Загребського університету (Хорватія) проходив поглиблений літній курс з права Внутрішнього Ринку ЄС.

Національний університет «Одеська юридична академія» представляли проректор з міжнародних зв'язків Туляков В'ячеслав Олексійович, доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Гладенко Олександр Миколайович, асистент кафедри права ЄС та порівняльного правознавства Кацин Михайло Юхимович, аспірантка кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Гайдей Катерина Миколаївна, аспірантка кафедри господарського права та процесу Алексєєва Ірина Михайлівна.

2014 06 28 2  2014 06 28 3  2014 06 28 4 
  tempus logo new  

Основним завданням цього міждисциплінарного просунутого курсу було ознайомити молодих дослідників і викладачів, які працюють в університетах-партнерах з країн Східної Європи з методологією викладання курсів в галузі права та економіки європейського Внутрішнього Ринку, що застосовується в університетах-партнерах з країн-членів ЄС. Поглиблений літній курс складався з лекцій європейських експертів в галузі права та економіки, в ході яких учасники мали можливість задати питання та висловити свої зауваження. Методологія викладання була представлена на прикладі тематичних досліджень в області вільного руху товарів, осіб, капіталів, свободи надання послуг.

По завершенню виступів експертів з Загребського університету (Хорватія) і Університету Марібор (Словенія) російські та українські учасники виступили з лекціями на різні теми в галузі права та економіки. Особливу увагу було приділено правовим і економічним аспектам сучасних інтеграційних процесів.

В рамках річного курсу також відбулася координаційна зустріч між представниками університетів-партнерів, на якій обговорювалися структура, зміст і методика майбутньої магістерської програми.