МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2014 06 24 126 червня 2014 презентація нового наукового журналу InterEULawEast - видання з міжнародного та європейського права, економіки та інтеграції ринку пройшло в бібліотеці і Центрі документації на факультеті економіки та бізнесу, Університет Загреба. Журнал був представлений на урочистій церемонії професором Ханою Горак, головним редактором і професором Юрікою Павічіч, заступником декана з наукових та адміністративних питань факультету економіки та бізнесу, Університет Загреба, у присутності численних представників ко-бенефіціарів TEMPUS проекту, членів редколегії, представників співробітників і студентів факультету. Журнал був заснований в 2014 в рамках TEMPUS проекту магістерської програми з європейського та міжнародного права в Східній Європі No. 544117-TEMPUS-1-2013-1-HR-TEMPUS-JPCR.

Журнал слугує інструментом просування для широкої видимості Проекту. Журнал забезпечує поширення наукових досягнень, досягнених у вищезгаданому проекті і забезпечує майбутню стійкість результатів проекту після закінчення терміну Проекту.

Журнал містить статті в галузі права та економіки з міжнародної точки зору, зокрема роботи стосуються правових та економічних аспектів ЄС та питань ринкової інтеграції, ринкових свобод, законодавства про конкуренцію та права інтелектуальної власності, корпоративного права та корпоративного управління, міжнародної торгівлі та міжнародного приватного і публічного права. Метою журналу, який адресований як академічної спільноти та широкої громадськості,є просування науково-дослідної діяльності у вищевказаних областях, заохочення транскордонної підприємницької діяльності, в якості основи для подальшого навчання у вищезазначених областях для магістрантів , ознайомлення широкої громадськості з правилами ведення бізнесу в і з ЄС, а також для досягнення довгострокового наукового внеску в область європейського та міжнародного права та економіки. Журнал приймає до друку роботи високої якості, які задовольняють сучасні технічні та етичні стандарти наукової роботи.

tempus logo new