МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

17 липня Національний університет «Одеська юридична академія» відвідала делегація студентів-юристів, які закінчують навчання за програмою освітнього рівня «бакалавр» в провідних індійських університетах - Jindal Global University і AURO University. Візит представників індійської вищої школи був організований за ініціативою Міністерства освіти і науки України.

Для індійських гостей була підготовлена значна пізнавальна програма. Зокрема, проректор з міжнародних зв'язків професор Туляков В'ячеслав Олексійович розповів індійським гостям про традиції і новації Одеської школи права, а також про основні напрямки реформування вищої юридичної освіти в Україні. Особливий акцент професор Туляков В.А. зробив на важливості для підготовки нового покоління українських студентів-правників інноваційної англомовної магістерської програми «Міжнародне та європейське право», створеної колективом Національного університету «Одеська юридична академія» в рамках реалізації проекту IV TEMPUS «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі - InterEULawEast». Він ознайомив присутніх з цілями, змістом, методикою і особливостями магістерської програми.

Також в рамах міжнародного візиту викладачі університету, які брали участь в розробці інноваційної магістерської програми, прочитали для індійських студентів оглядові лекції на такі теми :«Угода про асоціацію між ЄС і Україною: виклики і перспективи», «Політичні та правові основи внутрішнього ринку ЄС» і «Темний інтернет як кримінальне середовище ».

По завершенню візиту індійські студенти висловили крайню зацікавленість в продовженні навчання в магістратурі по міжнародному та європейському праву Національного університету «Одеська юридична академія».