МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

14 фестиваль Міжнародний студентський тиждень буде проходити у Белгарді (МСТуБ).

Підготовлено 10 семінарів у різних галузях для студентів та аспірантів з усього світу, які будуть займатися насущними проблемами сучасного суспільства, використовуючи різні методи, такі як екологія, психодрама, стартап, ігри, психо-мистецтво, музика та багато іншого.

Фестиваль буде проходити у Белграді, Сербія, з 13 до 21 Липня.

Тема цього року «Продовжуй йти продовжуй зростати», яка зосереджена на саморості та особистісному розвитку. Завдання фестивалю - також дати можливість усім учасникам налагодити мережу між собою та створити безцінні партнерські стосунки.

Особливо спонукаємо молодих людей з обмеженими можливостями, а також членів інших уразливих груп до реєстрації та участі. Фестиваль буде адаптований до них, щоб сприяти їх участі та зв’язку з молоддю з Сербії та світу.

Для отримання додаткової інформації ви можете відвідати веб-сайт https://iswib.org/.

Для отримання більш детальної інформації, зв’яжіться з відділом міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія».