МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

В рамках програми Erasmus + (КА1) буде продовжено угоду між Національним Університетом «Одеська Юридична Академія» та Гронінгенським Університетом (Нідерланди) на 2021-2022 академічний рік.

Гронінгенський університет — один з найпрестижніших та одночасно найбільших і найстаріших  університетів у Нідерландах. Був заснований в 1614 році та з моменту свого створення випустив понад 100 000 студентів. Має 11 факультетів (175 спеціальностей), 9 інститутів підвищення кваліфікації та 27 міжфакультетських науково-дослідних центрів та інститутів.

Згідно з програмою, студенти НУ «ОЮА», які навчаються на спеціальності 081 «Право» з початку 1 семестру 2021-2022 року отримають можливість пройти п'ятимісячне навчання; для викладачів передбачений тижневий курс.