МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

erasmus es

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури Європейського Союзу оголосило результати конкурсу 2018 року за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» Програми ERASMUS +.

Проект «Modernisation of master programmes for future judges, prosecutors, investigators with respect to European standard on human rights / Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих у контексті європейських стандартів прав людини» (598471-EPP-1-2018-1-AT-EPPKA2-CBHE-JP) за участю Національного університету «Одеська юридична академія» увійшов до числа 6 проектів за участю українських ЗВО, відібраних Європейською Комісією для фінансування у наступні три роки.

Проектна заявка за участю Національного університету «Одеська юридична академія» стала єдиною схваленої заявкою за участю університетів Одеського регіону (більш детально: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/selection-results/capacity-building-higher-education-2018_en).

До складу консорціуму з реалізації проекту також увійшли Львівський національний університет імені І. Франка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та провідні університети з Австрії, Республіки Білорусь, Німеччини, Хорватії та Франції.

Головна мета проекту – вдосконалення підготовки магістрів для роботи у системі судових та правоохоронних органів Республіки Білорусь та України в контексті розуміння та додержання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Реалізація проекту запланована на 2019-2021 роки. Попередній бюджет проекту 900.000 євро.

Підготовка успішної проектної заявки за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» Програми ERASMUS + стало можливим завдяки накопиченому колективом Національного університету «Одеська юридична академія» досвіду участі в транс’європейських науково-освітніх проектах, зокрема, проектах Програми TEMPUS IV