МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

erasmus es

Назва модулю «ЄС як глобальний актор та агент змін»

№ 599761-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

Реалізується  Національним університетом «Одеська юридична академія» 2018 -2021 рр.

Запровадження модуля «ЄС як глобальний актор та агент змін» обумовлено необхідністю заповнити існуючий вакуум теоретичних знань щодо зовнішньої політики ЄС, а також практичних навичках щодо доступу до фондів ЄС та управління проектами, що фінансуються ЄС. Загальні цілі модуля полягають у стимулюванні поширення передового досвіду у викладанні та дослідженні в сфері зовнішньої політики та дипломатії ЄС, а також підвищенні конкурентоспроможності учасників ринку праці та збільшенні їхніх майбутніх кар'єрних перспектив шляхом оснащення їх як спеціалізованими знаннями про зовнішню політику та дипломатію ЄС, так й практичними навичками щодо доступу, отримання та управління грантами ЄС.

Детальніше...

erasmus es

Проект Національного університету «Одеська юридична академія» увійшов до числа 10 проектів від України, відібраних Європейською Комісією для фінансування в рамках програми Європейського Союзу Erasmus + Модуль Жан Моне. Проектна заявка НУ «ОЮА» стала єдиною заявкою, відібраної серед заявок університетів Одеського регіону. (Більш детально: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1836-peremozhtsi-proektiv-zhana-mone.html)

Модуль Жан Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін» спрямований на стимулювання та вдосконалення методики викладання, а також оптимізацію досліджень в області зовнішньої політики та дипломатії Європейського Союзу. Проект також має на меті підвищити конкурентоспроможність випускників НУ «ОЮА» на загальноєвропейському ринку праці, надавши їм спеціалізовані знання в сфері європейської дипломатії та практичні навички отримання грантів та управління проектами ЄС.

Детальніше...