КОНКУРС
СТУДЕНСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Шановні колеги!

У зв’язку із запровадженням карантину для всіх типів закладів освіти повідомляємо, що, через скасування проведення підсумкової науково-практичної конференції, підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» у 2019/2020 н. р. відбудеться за результатами першого етапу ІІ туру на основі рецензування допущених до участі наукових робіт.

Додатково повідомляємо, що роботи, надіслані з порушенням Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, було знято з розгляду та не допущено до рецензування.

Рейтинг наукових робіт за підсумками рецензування, рецензії на кожну роботу, перелік не допущених до рецензування робіт оприлюднено за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ocCu5lRkPK5n5PM-U7IfjlSe48lDiSEr?usp=sharing

Звертаємо увагу, що апеляція, право на подачу якої регламентується розділом V Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, подається на обидві рецензії загалом, а не на окремі пункти однієї рецензії. У разі подання апеляції апеляційна комісія залишає за собою право повністю переглянути оцінки роботи. Апеляція, у разі наявності, обов’язково надсилається в електронному вигляді до 31 травня 2020 р. (включно) на електронну адресу ndch@onua.edu.ua.

Варто пам’ятати, що підбиття підсумків та визначення переможців ІІ туру Конкурсу відбувається з урахуванням загальної кількості авторів наукових робіт, отже, остаточну кількість робіт-переможців буде визначено з урахуванням співавторства робіт.

Довідки за електронною адресою: ndch@onua.edu.ua або за телефонами: (048) 719-64-32, (063) 300-10-65.