КОНКУРС
СТУДЕНСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МІЖНАРОДНЕ ПРАВО» У 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Диплом І, ІІ, ІІІ ступеня

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника

1

2

3

Диплом

І ступеня

Гуменюк
Аліна Сергіївна

Батан
Юрій Дмитрович

Димов
Кирило Борисович

Чайковський
Юрій Володимирович

Голованова
Валерія Ігорівна

Самойленко
Євген Анатолійович

Диплом

ІІ ступеня

Даниленко
Іванна Іванівна

Завгородня
Владислава Миколаївна

Лісова
Каріна Сергіївна

Завгородня
Владислава Миколаївна

Бруцяк
Ольга Богданівна

Гриб
Анна Миколаївна

Футорянська
Катерина Павлівна

Поєдинок
Ольга Романівна

Лукащук
Каріна Русланівна

Чанишева
Галія Інсафівна

Диплом

ІІІ ступеня

Бенько
Анастасія Віталіївна

Завгородня
Владислава Миколаївна

Бордун
Ірина Вікторівна

Славко
Анна Сергіївна

Заскелета
Ірина Ігорівна

Дзевелюк
Андрій Володимирович

Смаль
Олександра Олександрівна

Акіменко
Юлія Юріївна

Турчак
Сніжана Олексіївна

Акіменко
Юлія Юріївна

Орлов
Олександр Леонідович

Денисенко
Сергій Іванович

Єфімова
Анжеліка Володимирівна

Новікова
Марія Миколаївна

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО» У 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Диплом І, ІІ, ІІІ ступеня

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника

1

2

3

Диплом

І ступеня

Процько
Максим Ігорович

Теремцова
Ніна Володимирівна

Дем’янченко
Анастасія Сергіївна

Іщенко
Юрій Вікторович

Красношлик
Анастасія Олександрівна

Аркуша
Лариса Ігорівна

Стаднік
Олександра Ігорівна

Батан
Юрій Дмитрович

Куліченко
Дарина Олегівна

Коломоєць
Тетяна Олександрівна

Федосєєв
Костянтин Євгенович

Коломоєць
Тетяна Олександрівна

Варава
Катерина Ігорівна

Спасибо-Фатєєва
Інна Валентинівна

Линник
Ольга Анатоліївна

Батан
Юрій Дмитрович

Чайка
Алла Валеріївна

Віткова
Валентина Сергіївна

Бусакевич
Антон Вячеславович

Барабаш
Наталя Олександрівна

Диплом

ІІ ступеня

Артамонова
Марія Геннадіївна

Градова
Юлія Володимирівна

Болдирєва
Каріна Юріївна

Гресь
Юлія Олегівна

Піть
Ігор Юрійович

Віткова
Валентина Сергіївна

Гарник
Мар’яна Олександрівна

Верес
Ірина Ярославівна

Скоробагата
Юлія Сергіївна

Козаченко
Олександр Васильович

Ісмайлова
Діна Алішерівна

Костова
Наталія Іванівна

Фартушна
Дар’я Костянтинівна

Сімсон
Ольга Едуардівна

Грицай
Діана Іванівна

Суханов
Максим Олександрович

Толкач
Світлана Анатоліївна

Хамходера
Олег Петрович

Коломоєць
Карина Сергіївна

Гужва
Антон Миколайович

Малеш
Поліна Володимирівна

Булеца
Сібіла Богданівна

Тимишин
Олег Йосипович

Дуфенюк
Оксана Михайлівна

Шевченко
Валерій Романович

Аверочкіна
Тетяна Володимирівна

Даценко
Марія Сергіївна

Животовська
Ірина Юріївна

Диплом

ІІІ ступеня

Мадай
Катерина Степанівна

Лазарєва
Наталя Михайлівна

Дубовик
Інна Геннадіївна

Зарубей
Вікторія Володимирівна

Мархайчук
Дарія Миколаївна

Бориченко
Катерина Валеріївна

Корощенко
Катерина Романівна

Гаруст
Юрій Віталійович

Чернега
Аліна Ігорівна

Гресь
Юлія Олегівна

Віксич
Софія Дмитрівна

Мельник
Оксана Вікторівна

Мустафаєв
Юсуф Нурі огли

Гофман
Олександр Рудольфович

Брошенська-Оринник
Діана Сергіївна

Берназ-Лукавецька
Олена Михайлівна

Зоріна
Аліна Сергіївна

Кравчук
Ірина Ігорівна

Мельниченко
Оксана Олегівна

Настіна
Ольга Іванівна

Фокін
Артем Сергійович

Орловський
Богдан Михайлович

Балашов
Дмитро В’ячеславович

Орловський
Богдан Михайлович

Горбова
Ірина Сергіївна

Стоянова
Тетяна Анатоліївна

Суслова
Олена Олександрівна

Стоянова
Тетяна Анатоліївна

Федоровська
Маргарита Андріївна

Овчаренко
Олена Миколаївна

Бойко
Олексій Олегович

Козирєва
Валентина Петрівна

Андреєв
Тит Петрович

Лук’янов
Дмитро Васильович

Міць
Анастасія Миколаївна

Лук’янов
Дмитро Васильович

Косович
Віталій Віталійович

Суханов
Максим Олександрович

Полянська
Єлизавета Андріївна

Рєзнік
Олег Миколайович

Іщукова
Альона Едуардівна

Рєзнік
Олег Миколайович

Гаргун
Сергій Сергійович

Хатнюк
Наталія Сергіївна

Кордунян
Ірина Віталіївна

Кисельова
Олена Іванівна

Горун
Юрій Валерійович

Харитонова
Тетяна Євгеніївна

Безпятченко
Дар’я Ігорівна

Гуртієва
Людмила Миколаївна

Принагідно повідомляємо, що електронні версії дипломів переможців І, ІІ та ІІІ ступенів та подяк науковим керівникам авторів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Міжнародне право» та «Право» у 2019/2020 навчальному році буде розміщено після їхнього виготовлення за відповідними посиланнями:

Для спеціальності «Міжнародне право»: https://drive.google.com/drive/folders/12DizYmOr_h_DFxfBUywozY2g_SD-n_Mc

Для спеціальності «Право»: https://drive.google.com/drive/folders/1ocCu5lRkPK5n5PM-U7IfjlSe48lDiSEr?usp=sharing