Розвиток кожного студента – це один з найважливіших пріоритетів Національного університету «Одеська юридична академія».

Для цього створено найкращу в нашій країні матеріально-технічну базу, яка дозволяє займатися будь-яким видом спорту або творчості. Так само, звичайно, президент НУ «ОЮА» Ківалов Сергій Васильович, робить усе для розвитку навчального процесу в нашому університеті. Неодноразово в нашій alma mater відбуваються конкурси та олімпіади не тільки всеукраїнського рівня, а й міжнародного.

З 29 лютого по 2 березня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувався І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Право» у 2019/2020 навчальному році. У ній узяли участь понад 130 студентів нашого Університету з різних факультетів.

Відкриття олімпіади відбувалося 29 лютого в актовій залі Національного університету «Одеська юридична академія», а з привітальним словом виступили перший проректор, доктор юридичних наук, професор Аракелян Мінас Рамзесович, начальник науково-дослідної частини Дубінін Юрій Сергійович, молодший науковий співробітник науково-дослідної частини Батан Юрій Дмитрович.

«Цей захід, безумовно, є найважливішою складовою в процесі навчання наших студентів, адже саме тут вони можуть перевірити свої знання і позмагатися в першості. Сьогодні зібралися найрозумніші студенти нашої академії з кожного факультету, адже право – це та дисципліна, якій присвячується більша частина діяльності нашого Університету. Сергій Васильович Ківалов, як президент вишу, робить багато для розвитку своїх студентів, тому я думаю, що кожен учасник покаже гідні результати і захистить честь не тільки свою, але і свого факультету!» - прокоментував Аракелян Мінас Рамзесович.

Олімпіада відбувалась в різних рівнях складності, залежно від курсу студентів. Перелік навчальних дисциплін, завдання з яких вирішувалися студентами, також залежав від цього. Для першого курсу були представлені тести з таких дисциплін, як: загальнотеоретична юриспруденція (перша частина); історія держави і права зарубіжних країн; історія держави і права України (перша частина); римське право; судові та правоохоронні органи (перша частина). Водночас, у старших курсів був набагато більший перелік предметів і вищий рівень складності.

Результати олімпіади серед 1 курсу такі:

1 місце – Дурович Анастасія, факультет цивільної та господарської юстиції;

2 місце – Плачкова Марія, факультет цивільної та господарської юстиції;

3 місце – Єрофеєва Ольга, факультет прокуратури та слідства.

2 курс:

1 місце – Сидорчук Богдана, факультет прокуратури та слідства;

2 місце – Бадзюнь Віталій, судово-адміністративний факультет;

3 місце – Аріапур Лейла, факультет адвокатури; Мельничук Дарина, факультет прокуратури та слідства.

Серед 3 курсу місця розподілилися таким чином:

1 місце – Смаль Катерина, факультет цивільної та господарської юстиції;

2 місце – Куліда Анастасія, факультет цивільної та господарської юстиції;

3 місце – Мисько Ігор, факультет цивільної та господарської юстиції.

У 4 курсу такі результати:

1 місце – Плачков Михайло, факультет цивільної та господарської юстиції;

2 місце – Акуленко Алла, факультет цивільної та господарської юстиції;

3 місце – Сєнченков Олександр, факультет прокуратури та слідства.

1 курс магістратури:

1 місце – Брошенська-Оринник Діана, факультет цивільної та господарської юстиції;

2 місце – Максютенко Євгеній, факультет цивільної та господарської юстиції;

3 місце – Надольська Юлія, факультет цивільної та господарської юстиції.

Серед 2 курсу магістратури перші місця розділили:

1 місце – Додонова Дар’я, факультет цивільної та господарської юстиції;

2 місце – Стельмащук Оксана, факультет цивільної та господарської юстиції;

3 місце – Приз Людмила, судово-адміністративний факультет.

Серед факультетів призові місця дісталися в такій кількості:

Факультет цивільної та господарської юстиції – 12 призових місць.

Факультет прокуратури та слідства – 4 призових місця.

Судово-адміністративний факультет – 2 призових місця.

Факультет адвокатури – 1 призове місце.

Щиро вітаємо всіх наших студентів з гідними результатами та бажаємо розвиватися й удосконалюватися в подальшому ще більше!