Шановні колеги!

Фаховий юридичний науковий журнал «Lex Portus», засновником якого є Національний університет «Одеська юридична академія», включено для індексації у міжнародній наукометричній базі Scopus.

Журнал «Lex Portus» також включено до Переліку наукових фахових видань Міністерства освіти і науки України, категорія «Б» (Наказ Міністерства освіти і науки України № 627 від 14.05.2020 р.), та проіндексовано у міжнародних наукометричних базах Asian Digital Library (ADL), CiteFactor, Crossref (DOI 10.26886/2524-101X), DOAJ (Directory of Open Access Journals), European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (ERIH PLUS), Google Scholar, HeinOnline, Index Copernicus International, JournalTOCs, Norwegian Register for Scientific Journals, Series and Publishers (NSD), Publons, ROAD, Ulrichsweb (Ulrich’s Periodicals Directory), WorldCat (OCLC).

Вітаємо редакційну колегію журналу та головного редактора Кормича Бориса Анатолійовича з цим вагомим науково-організаційним досягненням.

Зазначена подія є особливо важливою та актуальною для Університету, оскільки «Lex Portus» є першим і єдиним юридичним журналом в Україні, що включений для індексації у наукометричній базі Scopus.

Бажаю всьому науково-педагогічному складу Університету подальших наукових досягнень і наснаги для успішної реалізації майбутніх наукових проєктів!

З повагою
президент Університету,
академік С. В. Ківалов