Щороку у День Гідності та Свободи Міністерство освіти і науки України призначає 25 державних іменних стипендій кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. Такі державні іменні стипендії призначаються за вагомий внесок у розвиток української науки, за посилення міжнародного авторитету України та внесок у розвиток демократичних і гуманістичних цінностей у сфері науки та освіти. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 176 претендентів.

19 листопада 2021 р. комісія з відбору претендентів Міністерства освіти і науки України визначила переможців на здобуття державних іменних стипендій, відповідно до 5 номінацій: стипендії імені Дмитра Максимова, Назарія Войтовича, Романа Гурика, Устима Голоднюка та Юрія Поправки.

У номінації «Стипендії імені Устима Голоднюка» наказом Міністерства освіти і науки України № 1254 від 19.11.2021 р. відзначено доцента кафедри кримінального процесу, детективної та оперативно-розшукової діяльності Національного університету «Одеська юридична академія», доктора юридичних наук Олександра Олександровича Торбаса та призначено стипендію на 1 рік з 01 січня 2022 р.

Крім того, відповідно до постанови президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки № 5 від 26.10.2021 р., доценту кафедри аграрного, земельного та екологічного права, доктору юридичних наук Григор’євій Христині Антонівні  та доценту кафедри трудового права та права соціального забезпечення, доктору юридичних наук Бориченко Катерині Валеріївні  продовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених на 2021-2022 рр.

Вітаємо всіх наших молодих науковців з перемогою і відзначенням їх наукових здобутків. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та з таким же завзяттям, упевненістю і цілеспрямованістю йти до нових звершень!