АКТУАЛЬНО

 

З нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для належного відновлення» за підтримки Уряду Японії проводиться ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Конкурс спрямований на популяризацію в Україні підходу ООН, заснованого на правах людини, та Керівних принципів ООН з питань бізнесу і прав людини шляхом сприяння активізації та підтримки науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, поваги і захисту прав людини у сфері бізнесу в умовах війни та повоєнного відновлення в Україні, включно шляхом реалізації Плану відновлення України, виконання та вдосконалення відповідних галузевих політик і нормативно-правових актів.

До участі запрошуються:

- здобувачі вищої освіти (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, аспірант, асистент-стажист тощо);

- молоді вчені (віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (у т.ч. кандидати наук, доктори філософії) та до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

Дедлайн подання матеріалів для участі у Конкурсі – 15 жовтня 2022 р.

Детальна інформація та новини щодо Конкурсу  та на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також у додатках.

Контакти Оргкомітету: Санченко Алевтина – консультації із загальних питань та з питань співпраці (тел. (097) 378-52-36, alla.sanchenko@gmail.com); Сошников Антон – консультації з питань оформлення, подачі, перевірки та допуску до участі наукових робіт (тел. (095) 503-10-91, antonsoshnykov@gmail.com); Токунова Анастасія – консультації з питань оформлення, подачі, прийому наукових робіт (тел. (095) 369-42-72, anastasiya.to@gmail.com).

Додатки:

- Положення про Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

- Заявка щодо участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».