АКТУАЛЬНО

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

18 січня – Волощук Валерію Євгенівну - завідувача відділенням підготовки до вступу в ЗВО;

20 січня -  Серебра Михайла Володимировича – директора відокремленого структурного підрозділу «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг НУ «ОЮА»», кандидата юридичних наук, доцента;

23 січня - Голубєву Неллі Юріївну – завідувача кафедри цивільного процесу, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України.

Прийміть наші найщиріші побажання! Міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та натхнення у всіх Ваших справах.

Бажаємо, щоб завжди збувалися мрії, множилися можливості та вистачало сил та енергії для нових звершень!