АКТУАЛЬНО

 

Шановні здобувачі вищої освіти!

Увага: можливість безкоштовного навчання у Литовській Республіці!

Відділ міжнародних зв’язків Університету принагідно інформує вас стосовно можливості безкоштовного навчання у Литовській Республіці та повідомляє про старт конкурсу на отримання стипендій для навчання у закладах вищої освіти Литовської Республіки у 2023/2024 навчальному році.

У межах реалізації двосторонніх договорів про активну міжнародну кооперацію та співпрацю між Національним університетом «Одеська юридична академія» та вищими навчальними закладами Литовської Республіки, лауреатів відповідної стипендіальної програми серед студентів нашого Університету виразили готовність прийняти наші поважні партнери, – Університет Миколаса Ромеріса (Вільнюс, https://www.mruni.eu/en/) та Університет Вітовта Великого (Каунас, https://www.vdu.lt/en/).

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі на отримання стипендії на короткострокове навчання (1-2 семестри), не пізніше 8 травня 2023 року, необхідно:

  1. обрати потенційний для навчання вищий навчальний заклад серед вищевказаних (Університет Миколаса Ромеріса або Університет Вітовта Великого);
  2. заповнити аплікаційну форму (https://id.dreamapply.com/login?client=614&legacy=1);
  3. заповнити умовну угоду про навчання (https://view.officeapps.live.com/op/view.aspx?src=https%3A%2F%2Fstudyin.lt%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F08%2FConditional-Agreement-Template-1.docx&wdOrigin=BROWSELINK);
  4. надати щонайменше один рекомендаційний лист (https://view.officeapps.live.com/op/view.aspx?src=https%3A%2F%2Fstudyin.lt%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F08%2FLetter-of-reference-form-1.docx&wdOrigin=BROWSELINK);
  5. надати сертифікат про знання англійської мови щонайменше на рівні Б2 (https://europa.eu/europass/en/common-european-framework-reference-language-skills);
  6. надати мотиваційний лист.

Важливо: усі документи заповнюються і подаються виключно через аплікаційну систему онлайн (https://apply.scholarships.lt/en_GB/courses/course/237-shortterm-studies-students)!

Детальні умови участі та вимоги конкурсу знаходяться за посиланням:

https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies/.

За додатковою інформацією та допомогою проходження відповідної процедури запрошуємо вас звертатись до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Фонтанська дорога, 23, каб. 207).

Додатково також інформуємо про те, що подібний конкурс оголошено й щодо очного навчання в магістратурі (на отримання ступеня магістра). Умови конкурси та деталі розміщені за посиланням: https://studyin.lt/scholarships/full-time-master-degree-studies/.

Більш того, більше інформації щодо актуальних стипендіальних програм на навчання у Литовській Республіці можна знайти за посиланням:

https://studyin.lt/scholarships/.

Закликаємо не пропустити можливість скористатись відповідним шансом та чекаємо на Вас у Відділі міжнародних зв’язків!