НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Сьогодні, у День Хрещення Київської Русі – України, наша країна вперше в історії відзначає День Української Державності.

Свято, значення якого неможливо переоцінити у найважчий час, коли в Україні триває війна.

Детальніше...

Одеські однодумці-волонтери об’єдналися заради спільної мети - в котрий раз довести, що коли українці єдині - тоді непереможні. 10 благодійних організацій, об’єднавшись, створили асоціацію «Щасливе суспільство», яка займається допомогою переселенцям, багатодітним родинам,  дітям та літнім людям.

Детальніше...

Із запровадженням воєнного стану в Україні у громадян виникла велика кількість питань та проблем, які потребують юридичної допомоги. Насамперед це стосується міграції, виїзду за кордон, внутрішнього переміщення, набуття статусу біженця або тимчасового захисту, порядку отримання компенсації за пошкоджене та втрачене майно. Безплатна допомога з таких питань надається спеціалістами Юридичної клініки Національного університету «Одеська юридична академія». Зокрема, консультації та юридичний супровід забезпечуються військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

Детальніше...

Проблематика комплексної перевірки стану компаній та кримінально-правових наслідків такої діяльності щодо порушень прав людини була темою Міжнародної конференції, яка відбулася на факультеті права та соціальних наук університету Кастілья Ла Манча.

Детальніше...

30 червня відбувся візит Відповідального секретаря приймальної комісії НУ «ОЮА» Анатолія Павзюка в рамках профорієнтаційної діяльності до Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації.

Було обговорено особливості вступної кампанії 2022р. до Національного університету «Одеська юридична академія» в умовах воєнного стану.

Детальніше...

У Лондоні відбулися найбільші збори міністрів та провідних експертів у сфері освіти з більш ніж 100 країн. Усіх об'єднав Всесвітній освітній форум 2022 року, в якому активну участь брала й українська делегація на чолі з Міністром освіти та науки Сергієм Шкарлетом.

Детальніше...

«На 21 році війна перервала життя нашої студентки Дар’ї Курдель.

Дівчина загинула внаслідок ворожого ракетного обстрілу житлового масиву Інгулець міста Кривого Рогу, її батько отримав поранення і зараз перебуває у лікарні.

Детальніше...

Дочірні категорії