НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«Сьогодні одне з головних свят нашої незалежної держави – День Збройних Сил України. Цей день наші захисники зустрічають на передовій, у тилу, у військових шпиталях.

Наш обов'язок – допомагати та підтримувати тих, хто бореться за нашу свободу та незалежність!

Детальніше...

Чверть століття тому почалась нова сторінка історії юридичної освіти України. На Вченій раді було одноголосно прийнято рішення про створення нового навчального закладу, і вже 2 грудня Постановою Кабінету міністрів України з'явилася Одеська державна юридична академія.

Детальніше...

В останню суботу осені, 26 листопада, на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному фаховому коледжі Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся День відкритих дверей.

Незважаючи на невеликій осінній дощ та складні умови, у яких перебуває зараз наша країна, на День відкритих дверей завітало багато майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Необхідність проведення такого заходу в стінах факультету була викликана  зацікавленістю до закладу з боку учнів випускних класів загальноосвітніх закладів Кривого Рогу, інших населених пунктів Дніпропетровщини та сусідніх областей. Так, щодня на гарячу лінію та електронну адресу приймальної комісії, вже з початку навчального року, надходили запитання про умови вступу та можливість ознайомитися з навчальним закладом.

Детальніше...

26–27 листопада 2022 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся сьомий всеукраїнський конкурс наукових робіт «Людський вимір права», присвячений вшануванню пам’яті Марка Пилиповича Орзіха, видатного вченого-конституціоналіста, академіка Академії правових наук України, Української академії політичних наук, Української муніципальної академії, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, автора й експерта щодо проєктів Конституцій СРСР та УРСР (1977 p., 1978 p.), Конституції України (1996 р.).

Детальніше...

18 листопада 2022 року за ініціативи кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Права людини в період збройних конфліктів», присвячена 25-річчю Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

І. Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Задля підтримання та заохочення на державному рівні діяльності талановитих молодих науковців, які успішно проводять наукові дослідження та досягли визнаних результатів, Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки проводиться конкурсний відбір на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Детальніше...

Спортивний фронт також працює на загальну перемогу нашої країни. Так, український прапор був урочисто піднятий в Іспанії на Чемпіонаті світу з греплінгу. Перемогу здобув Іван Малін, випускник Національного університету «Одеська юридична академія» та вихованець спортивного клубу «Мангуст».

Нашому спортсмену вдалося здобути дві медалі чемпіонату світу: у розділі NO-GI (греплінг ноу-гі) Іван отримав бронзову нагороду, а у розділі GI (греплінг-гі), у ваговій категорії 100 кілограмів він завоював золото і став Чемпіоном світу.

Детальніше...

З 25 по 29 жовтня на базі факультету права та політичних наук Університету Аякс-Марсель (Франція) відбулась міжнародна конференція в рамках проекту CRIMHUM “Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини”. 

Детальніше...

30 жовтня 2022 р. о 14.00 у басейні Міджнародної академічної школи Одеси - МАШО вперше пройшли змагання з плавання на Кубок президента НУ «ОЮА» Сергія Ківалова, які завершили студентську Спартакіаду. Для суддівства змагань був запрошений член Одеської  федерації з плавання, суддя міжнарої категорії Білер П.

Детальніше...

Факультет журналістики провів Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Журналістика та соціальні комунікації в контексті становлення громадянського суспільства в Україні і в світі: виклики, тенденції, перспективи».

Детальніше...