НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

18 березня у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся урочистий випуск магістрів. До цієї події майбутні юристи, психологи, журналісти, соціологи, політологи та спеціалісти у галузі кібербезпеки ішли п’ять з половиною років.

Детальніше...

Редакція загальнонаціональної щотижневої газети «Юридичний вісник України» щороку з великою відповідальністю проводить рейтинг своїх авторів. Такий рейтинг ЮВУ проводить уже 19 років поспіль. В цьому надважкому 2022 році майже півтисячі різнорідних фахівців права стали дописувачами ЮВУ. У даному рейтингу експерти відібрали найбільш значущі з них та за допомогою фахових оцінок, враховуючи при цьому думки членів Редакційної Ради газети, і, що особливо важливо, читачів. Визначили п’ятдесят дві кращих публікації (відповідно до кількості тижнів у році) плюс одну – що заохочує. При тому номінаційна комісія взяла до уваги й побажання читачів про те, що має бути певне обмеження щодо участі дописувачів у рейтингу. Воно полягає в тому, що учасником рейтингу авторів не може бути особа, яка займає високу державну посаду, а також є співробітником редакції чи професійним журналістом.

Детальніше...

23 березня 2023 року на кафедрі соціології Національного університету «Одеська юридична академія»  спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Криворізьким державним педагогічним університетом в он-лайн режимі відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація українського суспільства в цифрову еру».

Детальніше...

Інституційний підхід до криміналізації/декриміналізації розглядає різні фактори, які сприяють створенню та застосуванню кримінальних норм у різних суспільствах. Сильні демократії, як правило, мають нижчий рівень злочинності, ніж авторитарні суспільства. Це пояснюється тим, що в сильних демократіях, як правило, вищий рівень поваги до верховенства права, що означає більшу прихильність до правових норм і процедур.

Детальніше...

Вступна кампанія не за горами, а отже у старшокласників та їх батьків все частіше виникають думки про те, куди вступати і яку професію обрати, аби в майбутньому мати успіх.

Тому 11 березня у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся День відкритих дверей. Це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме майбутнє молоді. Також це хороший шанс познайомитись з керівництвом закладу та дізнатися більше про вступ і майбутнє навчання.

Детальніше...

«Сильні та вольові, мудрі та незламні! Сьогодні наші жінки забезпечують надійний тил та захищають свою країну на передовій. Немає завдань, які були б не під силу українським жінкам.

Ви наповнюєте наше життя змістом, виховуєте дітей, створюєте затишок у домі, досягаєте висот у професійній діяльності.

Детальніше...

Дорогі жінки!

Національний університет «Одеська юридична академія» від щирого серця вітає вас з Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Любові і Краси!

Детальніше...

Шановні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Національного університету «Одеська юридична академія», а також всі, хто цікавиться питаннями міжнародного кримінального права та процесу!

Детальніше...

«Сьогодні Одеська область відзначає 91-річчя. Найбільший регіон України вже скоро відсвяткує свій віковий ювілей.

Наш край – це родюча, щедра земля, Чорне море з його потужною інфраструктурою. Однак насамперед – це місце, де живуть працьовиті, сильні люди, справжні патріоти своєї країни.

Детальніше...

«24 лютого – страшна дата в історії незалежної України. Цього дня рік тому розпочалося повномасштабне вторгнення рф на територію нашої держави. Десятки тисяч загиблих співвітчизників – військових та мирних жителів, стерті з лиця землі населені пункти, знищена інфраструктура.

Детальніше...