НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

9 вересня, у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася  урочиста посвята першокурсників у студенти. На майданчику спорткомплексу НУ «ОЮА» зібралися винуватці свята – першокурсники на чолі з деканами, їх батьки,  студенти та викладачі, а також безліч почесних гостей, серед яких: державний секретар МОН, керівництво Одеської обласної ради, обласної та місцевих прокуратур, Національної поліції в Одеській області, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, судової адміністрації, Ради миру, голови судів та представники духовенства.

У цьому році, не зважаючи на складні воєнні часи, понад 3000 школярів приєдналися до нашої академічної родини.

По традиції першим привітав першокурсників президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій  Васильович Ківалов:

«Цього року три тисячі дітей стали студентами Національного університету «Одеська юридична академія» . Один із найбільших наборів серед усіх українських вишів свідчить про довіру випускників шкіл та їхніх батьків з усіх регіонів країни до нашого вищого навчального закладу. Це велика відповідальність для керівництва та професорсько-викладацького складу університету!

Випускники Національного університету «Одеська юридична академія» вже довели, що диплом нашого вишу – це високий знак якості та путівка до успішного майбутнього. Випускника університету Всеволода Князєва було обрано головою Верховного Суду, інші – також є суддями Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду.

Ми пишаємося, що багато наших випускників, які очолюють суди та органи прокуратури, сьогодні як почесні гості вітали першокурсників із вступом до НУ «ОЮА».

Щороку в день посвяти у студенти першокурсникам вручають символічний студентський квиток, який вони мають пронести через усі роки навчання та передати молодому поколінню студентів.

Національний університет «Одеська юридична академія» - це не просто заклад освіти, а цілий простір для реалізації своїх знань, навичок і талантів. Для кожного студента створені найкращі умови навчання, практики та працевлаштування. НУ «ОЮА» підписав понад 30 меморандумів про співпрацю з різними державними органами, міжнародними організаціями та провідними юридичними фірмами. Завдяки цьому наші студенти можуть проходити практику в цих структурах, а пізніше - працевлаштуватися до них.

З нагоди урочистого святкування виш відвідали безліч почесних гостей, серед яких і секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Володимирович Захарін:

«Можна багато казати про усілякі показники, усілякі рейтинги, про те, що Університет займає одне з провідних місць серед закладів вищої освіти за показниками наукової активності, про випускників. Але ми чудово розуміємо, що той результат, який є сьогодні, а це понад 3000 вступників, це в першу чергу довіра. Довіра до професорсько-викладацького складу, довіра до керівництва Університету, довіра до Президента Сергія Васильовича Ківалова. Роблячи вибір на користь Академії, люди тим самим голосують за Академію. Це найвище визнання і це найкращий показник, який характеризує ті здобутки, досягнення, які є в Університеті».

Раділи та хвилювалися усі цього ранку:  не приховували емоцій батьки, бабусі та дідусі першокурсників. Натхненими виглядали викладачі, вдивляючись в обличчя новачків, які тільки переступили поріг вишу. Але, звісно, найбільше хвилювалися самі студенти, які стоять на порозі нового етапу в житті. Тепер на них чекає нова, незабутня пора студентства.

В добрий шлях!