УНІВЕРСИТЕТУ

20 вересня 2022 року під керівництвом ООВ КФСВ відбувся легкоатлетичний марафон "Подорож країною, єдиною Україною!", в якому взяли участь студентки Національного університету "Одеська юридична академія":

- Редькова  Христинам/с України з легкої атлетики  у бігу 400м та 400м з бар'єрами, член федерації Легкої атлетики, суддя Національної категорії. Факультет Цивільної та господарської юстиції. Декан факультету – доц. Колодін Д.

- Юхименко Катеринаканд. в м/с з легкої атлетики у бігу на 100 та 200м, член федерації Легкої атлетики, суддя Національної категорії. Факультет адвокатури та антикорупційної діяльності. Декан факультету доц. Хижняк Є.

Переможцями м. Одеси у спортивному марафоні на 6,5 км стали наші студентки: Юхименко Катерина та Редькова Христина.

Вітаємо кафедру фізичного виховання. Бажаємо подальших перемог!