НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Спортивний фронт також працює на загальну перемогу нашої країни. Так, український прапор був урочисто піднятий в Іспанії на Чемпіонаті світу з греплінгу. Перемогу здобув Іван Малін, випускник Національного університету «Одеська юридична академія» та вихованець спортивного клубу «Мангуст».

Нашому спортсмену вдалося здобути дві медалі чемпіонату світу: у розділі NO-GI (греплінг ноу-гі) Іван отримав бронзову нагороду, а у розділі GI (греплінг-гі), у ваговій категорії 100 кілограмів він завоював золото і став Чемпіоном світу.

Іван Малін підтвердив свій статус провідного спортсмена Національної Федерації греплінгу України та Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.

«Для мене дуже важливо, як для спортсмена, щоб наш гімн лунав та наш прапор піднімався на таких міжнародних змаганнях. Я особливо налаштовувався на фінал. Спортсмени знають, що змагання та фінал це дві різні частини. Я розумів, що на фіналі мені потрібно зробити все, щоб наш гімн і наш прапор побачили всі, і щоб наші земляки порадувалися в такий непростий для нашої країни час. Такого рівня змагання це завжди надлишок емоцій, переживань, тому що це найважливіше змагання, яке може бути у спортсмена», - розповідає Іван Малін, спортсмен спортивного клубу «Мангуст», випускник НУ «ОЮА».

Спортсмени «Мангусту» представляють незламність української нації. Василь Михайлов - призер Всесвітніх пляжних ігор, восьмикратний чемпіоном України з вільної боротьби, майстер спорту міжнародного класу додав до своїх здобутків ще одну перемогу, ставши бронзовим призером з вільної боротьби на Чемпіонаті світу, який проходив у Сербії. На чемпіонаті зібралися найтитулованіші спортсмени, серед яких були навіть учасники і призери Олімпійських ігор, однак одеський спортсмен не тільки вистояв, а й переміг.

Щоб досягти омріяного результату потрібно кожен день вкладати сили у свій розвиток. Важливим фактором є умови, у яких тренуються молоді спортсмени. Спортивні зали мають відповідати усім вимогам. Вже понад 10 років спортивний клуб «Мангуст» співпрацює з НУ «ОЮА», який неодноразово був визнаний одним із найспортивніших університетів країни. Студенти та випускники вишу є спортсменами  спортивного клубу «Мангуст» та завоювали десятки золотих та срібних медалей на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Спортивні комплекси та зали Університету стали не лише базою для тренувань спортсменів «Мангусту», а й місцем для проведення чемпіонатів від обласного до світового рівня з різних видів спорту.

«Починаючи з початку війни потихеньку тренувалися. Багато хто роз’їхався, багато наших спортсменів служать. Сергій Васильович це людина, яка завжди поруч, не було такого, щоб чимось міг допомогти і не допоміг, в нас є зал, баня і тренувальний зал – все в одному місці», - говорить Руслан Умаров, тренер спортсменів спортивного клубу «Мангуст».

«Слід зазначити, що важливий внесок для цього зробив Президент спортивного клубу «Мангуст», голова громадської організації «Мангуст», також це спільна робота з тренерським штабом на чолі якого стоїть Руслан Умаров. Звісно наші спортсмени успішно виступають на міжнародних змаганнях лише за якісної навчально-тренувальної підготовки. І так, війна сьогодні торкнулася кожної спортивної Федерації, кожного спортивного клубу, однак наше керівництво у партнерстві із Національним університетом «Одеська юридична академія», який прийняв чітке рішення підтримувати наших українських спортсменів, з метою, щоб український прапор продовжував майоріти на міжнародній спортивній арені», - додала Мілана Бродовська, в.о. директора спортивного клубу «Мангуст».

Спортивний клуб «Мангуст» виховує легендарних борців з вільної боротьби, пляжної боротьби, греплінгу та панкратіону. Впевнено утримуючи титул одного з найкращих спортивних клубів країни. Важливо зазначити, що громадська організація «Мангуст» всіляко підтримує та допомагає молодим талановитим спортсменам. Зокрема в їх числі, тимчасово переміщенні особи, які під час війни були змушені покинути рідні домівки.

Одні змагання завершилися та спортсмени розпочали активну підготовку до на наступного Чемпіонату, який відбудеться у Парижі на початку грудня. Спортивний клуб «Мангуст» готовий і надалі приносити нові перемоги та примножувати безцінні здобутки для всієї України.