УНІВЕРСИТЕТУ

І. Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Задля підтримання та заохочення на державному рівні діяльності талановитих молодих науковців, які успішно проводять наукові дослідження та досягли визнаних результатів, Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки проводиться конкурсний відбір на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

У листопаді 2022 р., з огляду на досягнення вагомих наукових результатів, постановою президії Комітету з Державних Премій України в галузі науки і техніки «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених» від 04 листопада 2022 р. № 6 відразу трьом молодим вченим Національного університету «Одеська юридична академія» строком на 2 роки (2022-2024 рр.) призначено щомісячну виплату стипендій Кабінету Міністрів України:

- Дмитро Миколайович Цехан – доктор юридичних наук, доцент, доцент кафедри криміналістики;

- Віктор Андрійович Завтур – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу, детективної та оперативно-розшукової діяльності;

- Лілія Юріївна Тімофєєва – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права.

ІІ. Державні іменні стипендії кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні

За вагомий внесок у розвиток української науки, посилення міжнародного авторитету України та внесок у розвиток демократичних і гуманістичних цінностей у сфері науки та освіти, задля відзначення Дня Гідності та Свободи, Міністерство освіти і науки України щороку призначає 25 державних іменних стипендій кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Наказом Міністерства освіти і науки України «Про призначення державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні на 2023 рік» від 18 листопада 2022 р. № 1047 відповідну стипендію строком на 1 рік призначено доктору юридичних наук, доценту, професору кафедри трудового права та права соціального забезпечення Катерині Валеріївні Бориченко.

Вітаємо наших молодих науковців із здобуттям стипендій та відзначенням їх вагомих наукових здобутків. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, з таким же завзяттям, упевненістю й цілеспрямованістю підкорювати нові вершини, працюючи на розвиток та перемогу України!