НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Чверть століття тому почалась нова сторінка історії юридичної освіти України. На Вченій раді було одноголосно прийнято рішення про створення нового навчального закладу, і вже 2 грудня Постановою Кабінету міністрів України з'явилася Одеська державна юридична академія.

 З напівзруйнованої після пожежі будівлі на Піонерській, нині – Академічній вулиці, де був перший навчальний корпус нашого вишу, завдяки зусиллям Президента Сергія Ківалова за 25 років Університет трансформувався в надсучасний, динамічно розвивинений, престижний і прогресивний ЗВО країни.

Важко переоцінити внесок нашої Alma mater у розвиток науки та у зміцнення престижу юридичної професії. Унікальну професійну школу в НУ «ОЮА» пройшли провідні українські юристи, політики, науковці, які віддано служать благородній справі - утвердження верховенства права і становлення в Україні правової держави. Незважаючи на війну, професорсько-викладацький склад продовжує почесну справу виховання молоді, сприяє становленню високоосвіченого покоління України та виховує нових професіоналів, які будуть відбудовувати та розвивати нашу Країну.

25 років - це тільки початок великого шляху!
Ми щиро вітаємо кожного з нашим спільним святом - Днем народження Університету. Бажаємо вам миру, здоров’я, спокою, щоденного натхнення і затишку в родинах! Нехай завжди у вас знаходяться сили і впевненість для підкорення нових вершин.

Vivat Akademie!