УНІВЕРСИТЕТУ

«2022-й рік став одним із найважчих в історії Незалежної України. Рік випробувань та потрясінь. У країні запроваджено воєнний стан.

Сьогодні ми зовсім інакше сприймаємо побажання «мирного неба над головою». Ми як ніколи переконалися, що наша сила – в єдності.

Незважаючи на всі складнощі, наш народ продовжує працювати, і кожен впевнено тримає свій фронт – економічний, промисловий, медичний, освітній. Навчальний процес у наших закладах не припиняється. Школярі та студенти займаються в аудиторіях, бомбосховищах та в онлайн-режимі.

Дорогі друзі! Я хочу побажати, щоб на нашій землі запанував мир та добробут! Щоб усі, хто був змушений виїхати з країни, якнайшвидше повернулися до рідних будинків.

Наша країна обов'язково переможе, і ми зробимо все для того, щоб 2023-й рік став для України часом справжнього розквіту!

З Новим роком!» – президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік, почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Ківалов.