НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Дорогі жінки!

Національний університет «Одеська юридична академія» від щирого серця вітає вас з Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Любові і Краси!

Ще з глибини сивих віків чоловіки несуть у своєму серці шану і глибоку повагу до жінки – хранительки домашнього вогнища, родинного тепла, затишку і достатку. І тому не випадково в образі жінки уособлено берегиню духовності та історичної пам’яті нації, джерело її мудрості.

Під час війни Українки взяли на себе величезну відповідальність: одні — за родини й дітей та допомагаючи в тилу, інші — на фронті, взявши в руки зброю та поїхавши в найгарячіші точки бойових дій.

Чесні, щирі, незламні, які руйнують усі гендерні стереотипи та власним прикладом доводять, що для жінок немає нічого неможливого. Ми бажаємо, Вам, щоб кожен день був сповнений добра, надії і любові. Дякуємо Вам за вашу наполегливість, сміливість, ніжність, незламність!

Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту і нехай у вашому домі будуть лише затишок, злагода, а ваші серця зігріватимуться теплом, повагою та коханням рідних і близьких!

Перемоги нам усім та мирного неба!

Зі святом Весни вас!