НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Вступна кампанія не за горами, а отже у старшокласників та їх батьків все частіше виникають думки про те, куди вступати і яку професію обрати, аби в майбутньому мати успіх.

Тому 11 березня у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся День відкритих дверей. Це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме майбутнє молоді. Також це хороший шанс познайомитись з керівництвом закладу та дізнатися більше про вступ і майбутнє навчання.

Понад чверть століття  випускники нашого вишу мають попит не лише в Україні, а й закордоном. Високий рівень знань, що надається кращими викладачами, широко цінується, тому кожного року з’являється велика кількість охочих стати студентами саме НУ «ОЮА».

Попри складні умови, у яких перебуває зараз наша країна, на День відкритих дверей завітало багато майбутніх абітурієнтів та їх батьків. В умовах воєнного сьогодення адміністрація вишу завчасно потурбувалася про безпеку відвідувачів під час проведення заходу. У разі оголошення повітряної тривоги всі відвідувачі мали можливість спуститися до укриття, яке знаходиться у приміщені Університету.

Традиційно, з привітним словом до школярів та їх батьків звернувся Президент Університету – Сергій Ківалов:

«У нас дуже талановиті діти. Вони приїжджають із різних куточків нашої країни. Ми давно перестали бути регіональним Університетом. Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Херсон та Миколаїв – всім тут комфортно. Я бачив як сяють очі наших випускників школи, я бачив, що у них є бажання, я точно впевнений, що вони будуть навчатися у нас і це хороші спеціалісти, тому що вони сьогодні обрали своє майбутнє».

Відповідальний секретар приймальної комісії Анатолій Павзюк розповів про особливості складання НМТ у 2023 році, а також надав відповіді на найпопулярніші запитання від абітурієнтів.

Також гості університету мали змогу дізнатися про таке нелегке і водночас багатогранне, сповнене несподіванок та приємних вражень, незабутнє культурне та спортивне студентське життя, зокрема від в.о. голови Студентської ради Дар’ї Торговицької та в.о. голови Профспілки Вавринчук Адріани.

Після урочистої частини школярі та їх батьки мали змогу познайомитися з факультетами, що функціонують в стінах НУ «ОЮА», їх деканами, студентами, а також матеріально-технічною базою і професорсько-викладацьким складом Університету.

До Дня відкритих дверей усі факультети університету підготували для майбутніх студентів цікаву екскурсію по аудиторіях ЗВО, сучасній бібліотеці, музею рідкісної книги, музею зброї та тиру, буди показані спортивні майданчики та тренажерні зали, а також надали можливість кожному охочому випробувати новітній детектор брехні, аналогів якого немає в Україні.

Також школярі з батькаит мали змогу відвідати укриття нашого Університету і переконатися у його безпечності.

Крім того, на базі НУ «ОЮА» працює Центр Культури. Студенти успішно виступають на різних творчих конкурсах. Кожного року у стінах вишу проходить конкурс «Міс Академія», який за багато років став візитною карточкою університету.

Ми раді, що змогли показати майбутнім абітурієнтам всю навчальну атмосферу нашого Університету і сподіваємося, що вже зовсім скоро, кожного з них, ми будемо зустрічати як студента Національного університету «Одеська юридична академія»!