НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

З нагоди Дня науки, 18 травня, відбулося нагородження переможців Всеукраїнського (національного конкурсу) наукових і навчальних видань із права, безпеки та євроінтеграції «Юридика», на якому доцент, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Берш Анастасія Яківна стала переможцем, та посіла II місце в номінації «Одноосібна наукова монографія з безпеки».

В монографії Анастасії Яківни «Примусові заходи медичного характеру за кримінальним законодавством України» висвітлено історію розвитку інституту примусових заходів медичного характеру у вітчизняному кримінальному праві на теренах України. Визначено поняття та правова природа примусових заходів медичного характеру, виокремлено їх характерні ознаки. Охарактеризовано види примусових заходів медичного характеру відповідно до чинних кримінально-правових норм. Досліджено порядок призначення, продовження, зміни та припинення застосування примусових заходів медичного характеру. На підставі аналізу нормативного матеріалу та наукових праць розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства, що регламентує примусові заходи медичного характеру. Монографія призначена для науковців, викладачів і здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Право».

Урочисте нагородження відбулося в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Щиро вітаємо Анастасію Яківну, та бажаємо нових творчих здобутків та досягнень.