НОВИНИ
ПІДРОЗДІЛІВ

 

11 березня 2023 року спільно з Національним університетом «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ» в Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному фаховому коледжі Національного університету «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ» відбувся «День відкритих дверей».

Детальніше...

18 листопада, в рамках робочого візиту на Прикарпаття, Міністр освіти і науки України, Заслужений діяч науки і техніки, доктор економічних наук, професор Шкарлет Сергій Миколайович відвідав Івано-Франківський юридичний інститут та Івано-Франківський юридичний фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає майбутнього, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього.

З метою вивчення історичного минулого нашої країни студенти Криворізького юридичного фахового коледжу під керівництвом завідувача кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін КФ НУ «ОЮА», к.і.н. Барабаш Н.О, директора коледжу Лескової-Годлевської Ю.К., викладача історії Устинова С.І. 24 вересня вирушили у цікаву подорож легендарними місцями Батьківщини за маршрутом Чигирин-Суботів-Холодний Яр.

Детальніше...

Українська гривня – це не тільки грошовий знак, а й наша історія, та наш, загнаний колись у підпілля, але збережений патріотизм.

Найменування грошової одиниці виникає, як правило, історично. Навіть коли молоді держави створюють нові грошові системи, назви для своїх грошових одиниць (національних валют) вони шукають у своїй історії чи в історії корінної нації відповідної країни. Так, зокрема, вчинила Україна. Нову національну валюту рішенням Верховної Ради України названо гривня. Вона пройшла довгий і складний шлях розвитку, для того щоб сьогодні мати статус національної грошової одиниці України.

Детальніше...

27 березня в Івано-Франківському юридичному інституті та юридичному фаховому коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов День відкритих дверей. Цьогоріч перший такий захід, у зв’язку з карантинними обмеженнями, відбувся в онлайн-форматі.

Детальніше...

27 лютого 2021 року, у передостанній день зими, Криворізький факультет та Криворізький юридичний фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» відкрили  свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Детальніше...

З нагоди Дня української писемності та мови дистанційно з використанням сервісу Zoom 06.11.2020 року відбувся «круглий стіл» на тему: «Українська мова і писемність: минуле і сучасність». Організували та провели відеоконференцію кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету разом з Криворізьким юридичним фаховим коледжем.

Детальніше...

Протягом 20 останніх років 20 квітня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувається непересічна подія – святкується день визнання НУ «ОЮА» флагманом юридичної освіти України і впливовим центром здійснення наукової діяльності. В цей день у 2000 році вишу був наданий статус Національного навчального закладу в якості визнаного та, відповідно до вимог сьогодення, таким що залишається, центром проведення фундаментальних юридичних досліджень в Україні.

Детальніше...

27 вересня 2020 року в Одесі відбувся Міжнародний чемпіонат з повітряних дисциплін у спортивних танцях «POLLUX 2020», на якому в категорії Pole Sport посіла перше місце студентка 3-го курсу Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Дар'я Курдель.

Це не дебютна перемога Дар'ї, вона є переможцем інших міжнародних змагань зі спортивних танців, якими займається вже 4 роки. Так, нещодавно Курдель Дар’я перемогла у змаганнях зі Street Workout серед дівчат категорії 18+.

Детальніше...

За свою 21-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні:

Детальніше...