6.10.2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» фінішувала Олімпійський тиждень.

Олімпійський тиждень - це всеукраїнське, спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Детальніше...

6,7,11 і 12 жовтня в Національному університеті «Одеська юридична академія» стартувала спартакіада ​​студентів 2021-2022 років. Команди всіх факультетів (ФЦГЮ, ФПС КЮ, САФ, ФА, ФЖ, ФППС, СПФ, ФМПВ, ФКІТА) і команда ЮФК взяли участь в першості НУ ОЮА з міні-футболу.

Детальніше...

26 листопада 2021 року, в рамках студентської спартакіади НУ "ОЮА", кафедрою фізичного виховання НУ ОЮА спільно з профспілковою організацією академії було проведено онлайн змагання "Заради руху – заради здоров'я". У змаганнях взяли участь 10 команд: ФКІТ, ФМПВ, ФА, СПФ, ФППС, САФ, ФЦГЮ, ФПС (КЮ), ФЖ, Юр. кол.

Детальніше...

1-2 жовтня 2021 року в Києві відбулися перші змагання серед студентів України зі швидкісного подолання перешкод «Gool Race» - це новий формат залучення студентської молоді в змагання зі швидкісного подолання різних перешкод.

Проведення такого формату змагань дозволяє не тільки визначити найсильнішого, вмілого і сміливого, але і сприяє активізації спортивних занять, фізичного виховання і рухової активності студентів, а й зміцнює їх здоров'я і долучає до ведення здорового способу життя.

Детальніше...

 30.09. 2021 року відбулися змагання з класичних шахів в Одеському державному аграрному університеті. У змаганнях взяло участь 12 команд: ОНУ ім. І.І.Мечникова, ОНЕУ, ВІН медичний університет, ПНТУ, ОДАБА, НУ ОЮА, ОНПУ, НУІТЗ, ОНМуз.академія, ОНМОрУн, ОНУнВС, АДАУ.

Детальніше...

Настала осінь, а це знаменує початок нового спортивного сезону. Національний університет «Одеська юридична академія» продовжує безперервно проводити у своїх стінах турніри та змагання і приймати спортсменів зі всієї України та світу.

В минулі вихідні відбувся Чемпіонат області з козацького двобою. Цей відносно молодий вид спорту тільки починає набирати популярність, але в турнірі взяло участь чимало борців.

Детальніше...