У рамках проекту CRIMHUM отримали новітні кейси з повним фундаментальним набором приладдя для наших магістрів, майбутніх суддів, прокурорів та слідчих.

Мета проекту CRIMHUM полягає у модернізації навчання у найбільш консервативній сфері юриспруденції шляхом розробки та запровадження спеціалізованої магістерської програми з кримінального судочинства. Забезпечення матеріально-технічною базою є одним із провідних напрямків діяльності проекту.

Детальніше...

У рамках проекту CRIMHUM 598471-EPP-1-2018-1-AT-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини», для проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання вказаного проекту, поширення позитивного досвіду та напрацювань, здобутих в рамках проекту, з 26 по 30 вересня 2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась Перша Літня Школа.

Детальніше...

В рамках проекту CRIMHUM 17 травня о 16:00 відбулася остання відкрита онлайн-зустріч з Девідом Куком на тему «Альтернативне вирішення спорів та права людини».  Важливо, відзначити, що Д. Кук спирався на свій 40-річний досвід адвокатської діяльності в штаті Тенессі, захищаючи інтереси докторів і пацієнтів.

Детальніше...

26 квітня 2021 року була проведена лекція американського професора Еміліо Віано англійською мовою.

Еміліо Віано є автором багатьох статей і книг, останнім часом про транснаціональну злочинність, він також широко публікується в наукових журналах про правову поведінку. Він фахівець у галузі віктимології, прав жертв та визнан на міжнародному рівні за внесок у правосуддя та права людини.

Детальніше...

В рамках проекту Erasmus + СRIMHUM з модернізації магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих 28 квітня о 16:00 відбулась відкрита онлайнова зустріч із Корнеліусом Ноленом. Під час лекції він розповідав про застосування міжнародних прав людини як наслідок діяльності міжнародних судів. Лекція проводилася в онлайн-форматі, у режимі Zoom-конференції.

Детальніше...

19 квітня відбулася онлайн-зустріч з досвідченим адвокатом у США, Пітером Колкер. Пітер Колкер є досвідченим адвокатом. Він розглядає справи, в яких економічні принципи перетинаються з судовими спорами. Пітер виступав у федеральних судах та судах штатів, включаючи суди з питань банкрутства, як у судах присяжних, так і поза присяжними, а також в апеляційних справах.

Детальніше...

23 квітня 2021 року була проведена лекція англійською мовою американського професора Дж. Холмса Армстеда. Лекція складалася з трьох частин: «Правові норми, сформовані в результаті Гаазької та Женевської конвенцій», «Правила, що кодифіковані та включені до Статуту Міжнародного кримінального суду (Гаага, Нідерланди)» та «Вплив встановлених норм на сучасний захист прав і свобод людини та громадянина»

Детальніше...

7 квітня відбулася відкрита онлайн-зустріч з професором Роєм Гонасом. Професор Гонас є спеціалістом Фулбрайта, адвокатом та арбітром, який спеціалізується на міжнародному комерційному арбітражі. Лектор розповів про американську юриспруденцію та її основи згідно з Конституцією США.

Детальніше...

31 березня відбулась зустріч з професором Ханою Хорак, доктором філософії, професором комерційного права факультету Економіки та Бізнесу Загребського університету (м. Загреб, Хорватія). Професор розповіла про комплаєнс як інструмент корпоративної соціальної відповідальності. Учасники лекції переглянули презентацію, підготовлену спікеркою, змогли поставити питання, які їх цікавили.

Детальніше...