31 березня відбулась зустріч з професором Ханою Хорак, доктором філософії, професором комерційного права факультету Економіки та Бізнесу Загребського університету (м. Загреб, Хорватія). Професор розповіла про комплаєнс як інструмент корпоративної соціальної відповідальності. Учасники лекції переглянули презентацію, підготовлену спікеркою, змогли поставити питання, які їх цікавили.

Детальніше...

Минулого тижня розпочався новий курс семінарів у рамках проекту Erasmus СRIMHUM з модернізації магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих щодо європейських стандартів з прав людини. Він проходить протягом місяця.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» 14 листопада 2020 р. об 11:00, пройшла онлайн-зустріч по проєкту Еразмус+ CRIMHUМ «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини».

Детальніше...

26 листопада 2020 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся он-лайн курс лекцій із професором Грацького університету, координатором проєкту «CRIMHUМ» Томасом Крюссманном.

Детальніше...

Під егідою проекту CRIMHUM, беручи до уваги міжнародні стандарти в галузі прав людини, зважаючи на необхідність широкого поширення ідей кримінального правосуддя в Українській правовій доктрині, Наукова рада Національного університету «Одеська юридична академія» затвердила монографію: «Міжнародні стандарти доказування в Кримінальне провадження в Україні: теоретичні та науково-практичні основи». Монографію створила суддя Верховного Суду України Галина Крет.

12.05.2020 р. Проректор з міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія» д-р Туляков відкрив Міжнародну конференцію «Інтеграційний розвиток особистості та суспільства: психологічні та соціологічні виміри» з доповіддю про роль захисту прав людини у часи соціальної особливості під егідою проектної ідеології CRIMHUM. У цьому заході взяли участь представники 6 країн.

Детальніше...