АКТУАЛЬНО

 

226.10.2020р. для студентів Національного університету «Одеська юридична академія» прочитає лекцію спеціаліст в сфері  сучасної європейської історії, професор Фулбрайт Емре Сенсер.

Детальніше...

2020 10 15 1

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у X Ювілейній міжнародній науково-практичній

Конференції «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє», яка відбудеться  06 листопада 2020 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» (65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2).

Додаткова інформація про захід надається в інформаційному листі.

В рамках реалізації Угоди про співробітництво Національного університету «Одеська юридична академія» з Інститутом Європи Цюріхського університету (Швейцарія) з 5 жовтня по 23 жовтня 2020 року всі бажаючі студенти і викладачі можуть прослухати тритижневий інтенсивний курс, основними напрямками якого є Європейська інтеграція, Право Європейського Союзу , ключові положення Угоди про асоціацію.

Детальніше...

Станом на 27 серпня в Україні захворіли 7504 дитини.

Госпіталізовано 920 дітей з підтвердженим COVID-19.

МОЗ робить усе, аби зробити процес навчання дітейМОЗ робить усе, аби зробити процес навчання дітей максимально безпечним та комфортним. На основі цих першочергових завдань і розроблені рекомендації щодо освітнього процесу в період пандемії.

Детальніше...

Сучасний світ мотивує розширювати кордони і долати бар'єри. Не секрет, що одним з ключів досягнення цього є вивчення іноземних мов. На сьогодні це саме те, що дозволяє почувати себе успішним та впевненим! Якщо Ти мрієш пов'язати своє життя з іноземними комунікаціями та прагнеш до особистісного росту, то престижна освіта-запорука твого успіху.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» завжди радо приймає абітурієнтів на днях відкритих дверей, коли кожен має змогу оглянути наш університет особисто.

Але ми не стоїмо на місці і щодня розвиваємось. Саме тому, НУ «ОЮА», став одним із перших закладів вищої освіти, який запустив віртуальний 3D тур університетом.

Детальніше...

2020 07 17a 1

Соціальна програма Scholarship для молоді: «Грант на оплату навчання в розмірі 500€»

Запрошуємо випускників шкіл, студентів (незалежно від курсу та форми навчання) та аспірантів прийняти участь у конкурсі, на отримання гранту для оплати навчання у розмірі 500€.

Детальніше...

Триває приймання заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2021-2022.

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

 - кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;

Детальніше...

Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія відповідно до Угоди про співробітництво в галузі освіти між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія оголосило конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для громадян України терміном до 12 місяців.

Детальніше...

Шановні колеги!

Національний фонд досліджень України формує реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду на конкурс проєктів з виконання наукових та науково-технічних досліджень і розробок для отримання грантової підтримки.

Детальніше...