АКТУАЛЬНО

 

У перший місяць весни відзначають свій День народження:

1 березняКолодін Денис Олексійович – декан факультету цивільної та господарської юстиції, к.ю.н., доцент кафедри кримінального права;

Детальніше...

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:

- створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Випусникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО.

Детальніше...

Студенти 1 курсу магістратури Національного університету «Одеська юридична академія», котрі бажають захистити магістерську роботу за напрямом «Кримінальна юстиція та права людини», за участю представників університетів Авcтрії, Німеччини, Франції, Літви та Білорусі, прохання звертатись на електронну адресу Відділу міжнародних зв’язків international@onua.edu.ua та безпосередньо кабінет 207, Фонтанська дорога, 23. Учасники програми у 2021/2022 навчальному році пройдуть безкоштовне стажування.

З 12.10.2020 по 14.10.2020р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньої програми «Психологія» за освітнім ступенем магістр. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. Запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертами.

Детальніше...

Сучасний світ мотивує розширювати кордони і долати бар'єри. Не секрет, що одним з ключів досягнення цього є вивчення іноземних мов. На сьогодні це саме те, що дозволяє почувати себе успішним та впевненим! Якщо Ти мрієш пов'язати своє життя з іноземними комунікаціями та прагнеш до особистісного росту, то престижна освіта-запорука твого успіху.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» завжди радо приймає абітурієнтів на днях відкритих дверей, коли кожен має змогу оглянути наш університет особисто.

Але ми не стоїмо на місці і щодня розвиваємось. Саме тому, НУ «ОЮА», став одним із перших закладів вищої освіти, який запустив віртуальний 3D тур університетом.

Детальніше...

2020 07 17a 1

Соціальна програма Scholarship для молоді: «Грант на оплату навчання в розмірі 500€»

Запрошуємо випускників шкіл, студентів (незалежно від курсу та форми навчання) та аспірантів прийняти участь у конкурсі, на отримання гранту для оплати навчання у розмірі 500€.

Детальніше...

Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія відповідно до Угоди про співробітництво в галузі освіти між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія оголосило конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для громадян України терміном до 12 місяців.

Детальніше...

Шановні колеги!

Національний фонд досліджень України формує реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду на конкурс проєктів з виконання наукових та науково-технічних досліджень і розробок для отримання грантової підтримки.

Детальніше...