АКТУАЛЬНО

 

1 травня – Ківалов Сергій Васильович – президент НУ «ОЮА», академік;

8 травня – Кузнєцова Тетяна Василівна – декан факультету журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, професор;

12 травня – Кібік Ольга Миколаївна – завідувач кафедри національної економіки, д.е.н., професор, академік Транспортної академії України;

Детальніше...

Тривалий час у Національному університеті «Одеська юридична академія» функціонують освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна». Основне завдання освітніх центрів – супровід і допомога абітурієнтам, які проживають на території, непідконтрольній Україні.

Детальніше...

Гранти для студентів бакалаврату:

Всього є 70 стипендій у розмірі 400 євро. Щомісячна стипендія та грант, що охоплює вартість дослідження, пропонується громадянам:

  • України (30 грантів);

  • Білорусії (20 грантів);

  • Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови (15 грантів);

  • Китаю, Ізраїлю, Японії, Південної Кореї (5 грантів).

Детальніше...

В рамках ініціативи Почесного консула України у швейцарському кантоні Цуг, доктора Honoris Causa Національного університету «Одеська юридична академія» Йозефа Боллага у травні 2021 року буде проведено курс лекцій англійською мовою на тему «Історія фінансування тероризму» серед студентів та аспірантів, після закінчення якого слухачі отримають сертифікати.

Детальніше...

З 28.04.2021 по 30.04.2021 р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» за освітнім ступенем магістр. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. 

Детальніше...

Шановні колеги!

Національний університет «Одеська юридична академія»

Південний регіональний центр

Національної академії правових наук України

Детальніше...

З 20.04.2021 по 22.04.2021 р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Кібербезпека» за освітнім ступенем бакалавр. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. Запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертами.

Детальніше...

З 14.04.2021 по 16.04.2021 р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Психологія» за освітнім ступенем бакалавр. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. Запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертами.

Детальніше...

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:

- створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Випусникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО.

Детальніше...

Студенти 1 курсу магістратури Національного університету «Одеська юридична академія», котрі бажають захистити магістерську роботу за напрямом «Кримінальна юстиція та права людини», за участю представників університетів Авcтрії, Німеччини, Франції, Літви та Білорусі, прохання звертатись на електронну адресу Відділу міжнародних зв’язків international@onua.edu.ua та безпосередньо кабінет 207, Фонтанська дорога, 23. Учасники програми у 2021/2022 навчальному році пройдуть безкоштовне стажування.