АКТУАЛЬНО

 

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Про це йдеться у рекомендаціях щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ у період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем України та оприлюднено на сайті МОЗ, 22 травня 2020 року.

Детальніше...

2020 06 01 1Всі, хто вибрав пункт здачі «Єдиного фахового вступного випробування» і «Єдиного вступного іспіту» в місті Одесі, будуть забезпечені місцями в гуртожитку безкоштовно.

Крім того, по приїзду кожен зможе здати безкоштовний тест на наявність коронавирусной інфекції в Центрі боротьби з епідеміями, протидії коронавірус і захисту від пандемії COVID-19, а також пройти тест на наявність антитіл до коронавірусу і за підсумками отримати імунний паспорт.

Міжнародна академічна школа «Одеса», створена за ініціативою президента Національного університету «Одеська юридична академія», Почесного громадянина міста Одеси та Одеської області Сергія Ківалова, оголошує набір учнів з першого по восьмий клас. У зв'язку з продовженням карантину заяви подаватимуться на електронну пошту shkola.nabor2020@gmail.com протягом місяця - з 18 травня по 18 червня.

Детальніше...

Молодіжні делегати України в ООН це:

Річна програма із представлення позиції української молоді у світі й поширення Цілей сталого розвитку;

Досвід представлення держави в ООН та можливість вчитися в українських дипломатів;

Нетворкінг із найактивнішою молоддю світу;

Детальніше...

2020 05 06 1

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

Детальніше...

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне  випробування (ЄФВВ) перенесена та триватиме з 12 травня до 5 червня включно. Відповідний лист 30 квітня 2020 року, Міністерство освіти і науки надіслало керівникам закладів вищої освіти та наукових установ, які здійснюють підготовку магістрів.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» організовує онлайн курси підготовки з наступних напрямків:

⁃ курси підготовки до вступних іспитів до Юридичного коледжу НУ «ОЮА» - «Українська мова», «Основи правознавства»;

Детальніше...

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це, 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці (https://www.facebook.com/UAMON) МОН.

Детальніше...