АКТУАЛЬНО

 

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

17 січня – Лефтерова Василя Олександровича – завідувача кафедри психології, доктора психологічних наук, професора;

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України, відповідно до Положення про конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт та проєктів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2019 р. № 971, оголошено конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт та проєктів у межах Рамкової програми з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Детальніше...

Шановне студентство!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій студентській конференції «Міжнародне право в період турбулентності міжнародних відносин», яка відбудеться 19 листопада 2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Шановні колеги! 10 грудня 2021 року кафедрою міжнародного та європейського права проводитиметься Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини – пріоритет сучасної держави», присвячена Міжнародному дню прав людини.

Детальніше...

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 605 від 18 квітня 2017 р., наказом ректора Університету оголошено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році серед студентів Національного університету «Одеська юридична академія»

Детальніше...

Раді оголосити Вам про те, що незабаром на базі НУ "ОЮА" розпочнеться тритижневий інтенсивний курс від Інституту Європи Цюрихського університету (Швейцарія). Оcновними напрямками курсу є Європейська інтеграція, Право ЄС, ключові положення Угоди про асоціацію. Лекції будуть проходити з 04.10.2021 по 22.10.2022, з 12:00 по 14:00, тобто на один день одна лекція.

Детальніше...

2020 01 13 1На виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018   № 162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами) та з метою своєчасного зарахування коштів на рахунок НУ «Одеська юридична академія», повідомляємо реквізити НУ «Одеська юридична академія»:

Детальніше...

ЄФВВ — єдине фахове вступне випробування — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...