АКТУАЛЬНО

 

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурси проєктів:

  1. фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2022 р. за рахунок коштів державного бюджету;

  2. наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться у 2022 р. за рахунок коштів державного бюджету.

Детальніше...

Національним фондом досліджень України оголошено конкурси проєктів з виконання наукових досліджень і розробок:

«Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами: інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері», метою якого є фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського та наукового потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та її сталого розвитку в умовах глобальних і регіональних викликів.

Детальніше...

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє», яка відбудеться 12 листопада 2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» (65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2).

Детальніше...

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітає з Днем народженням:

3 жовтня – Король Катерину Миколаївну –  начальницю відділу зв’язків з громадськістю, аспірантку кафедри загальної теорії держави та права;

8 жовтня – Аркушу Ларису Ігорівну – завідувача кафедри кримінального процесу, детективної та оперативно-розшукової діяльності, доктора юридичних наук, професора;

Детальніше...

Станом на 21.09.2021 81% всіх працівників Національного університету «Одеська юридична академія» отримали 1-шу або вже дві дози вакцини.

Раді оголосити Вам про те, що незабаром на базі НУ "ОЮА" розпочнеться тритижневий інтенсивний курс від Інституту Європи Цюрихського університету (Швейцарія). Оcновними напрямками курсу є Європейська інтеграція, Право ЄС, ключові положення Угоди про асоціацію. Лекції будуть проходити з 04.10.2021 по 22.10.2022, з 12:00 по 14:00, тобто на один день одна лекція.

Детальніше...

2020 01 13 1На виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018   № 162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами) та з метою своєчасного зарахування коштів на рахунок НУ «Одеська юридична академія», повідомляємо реквізити НУ «Одеська юридична академія»:

Детальніше...