АКТУАЛЬНО

 

Прийом заяв та документів від вступників розпочинається від сьогодні- 13серпня, а закінчується:

о 18:00 16 серпня - для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів;
о 18:00 22 серпня - для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 по 12 серпня.

Детальніше...

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ТА НАУКОВИХ УСТАНОВ

Будемо вдячні Вам за інформування наукових /науково-педагогічних працівників про конкурс до галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Детальніше...

Сучасний світ мотивує розширювати кордони і долати бар'єри. Не секрет, що одним з ключів досягнення цього є вивчення іноземних мов. На сьогодні це саме те, що дозволяє почувати себе успішним та впевненим! Якщо Ти мрієш пов'язати своє життя з іноземними комунікаціями та прагнеш до особистісного росту, то престижна освіта-запорука твого успіху.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» завжди радо приймає абітурієнтів на днях відкритих дверей, коли кожен має змогу оглянути наш університет особисто.

Але ми не стоїмо на місці і щодня розвиваємось. Саме тому, НУ «ОЮА», став одним із перших закладів вищої освіти, який запустив віртуальний 3D тур університетом.

Детальніше...

2020 07 17a 1

Соціальна програма Scholarship для молоді: «Грант на оплату навчання в розмірі 500€»

Запрошуємо випускників шкіл, студентів (незалежно від курсу та форми навчання) та аспірантів прийняти участь у конкурсі, на отримання гранту для оплати навчання у розмірі 500€.

Детальніше...

Триває приймання заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2021-2022.

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

 - кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;

Детальніше...

З 25 червня 2020 року о 10:00 в 22 аудиторії на вул. Академічна 9, працівники банку «Південний» будуть видавати нові картки для заробітної плати тим, у кого закінчився термін дії картки, а саме, якщо вказано до 7/20.

Детальніше...

Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія відповідно до Угоди про співробітництво в галузі освіти між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія оголосило конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для громадян України терміном до 12 місяців.

Детальніше...

9 червня в Національному університеті «Одеська юридична академія» стартує державна атестація бакалаврів, яка проводитиметься у формі комплексного іспиту. Запровадження карантину у зв’язку з пандемією COVID-19 суттєво вплинуло на організацію освітнього процесу та підготовку здобувачів вищої освіти. Враховуючи численні труднощі, з якими зіштовхнулися наші студенти, як технічного, так і організаційного характеру, керівництвом університету були вжиті заходи, спрямовані на створення оптимальних умов для підготовки до атестаційного екзамену випускниками університету.

Детальніше...