АКТУАЛЬНО

В черговий раз доводимо до вашого відома, що кожен з вас у разі потреби має право проживати в гуртожитках нашого університету і забезпечений такою можливістю. Однак, знаходяться деякі діячі, які бажаючи привернути до себе увагу, поширюючи недостовірну інформацію.

Таким чином, важливо роз'яснити ситуацію, яка виникла навколо гуртожитку «Феміда» на Академічній, 8. В період загальнонаціонального карантину тут залишилося проживати всього 38 чоловік (із загальної кількості 500). У зв'язку з тим, що в даний час на даному об'єкті проходить планова заміна всіх вікон і реставрація фасаду, виникла необхідність перемістити студентів в сусідній гуртожиток, який знаходиться всього в 500 метрах на цій же вулиці. При цьому, адміністрація університету надала можливість кожному студенту переселитися в окремі кімнати гуртожитку, розташованого на території колишньої міжрейсова бази моряків, де зараз проживає всього близько 50 осіб з 550. З чого випливає, що в будівлі на Академічній, 30 будуть одночасно перебувати не більше 100 людей, що дозволить продовжити дотримуватися карантинного режиму, заходів безпеки та умов комфортного проживання студентів.

Ми, як орган студентського самоврядування Національного університету «Одеська юридична академія», провели оперативну нараду і розібралися в ситуації, що склалася. Було виявлено, що особи, які стверджують, що претендентів вищої освіти примусово виселяють з гуртожитків, взагалі є випускниками нашого університету, а не студентами.

Ще раз звертаємося до всіх студентів Національного університету «Одеська юридична академія». Закликаємо вас не реагувати на провокації. Всі, хто раніше не повернувся додому в свої рідні міста і зараз не має такої можливості, залишаються проживати в гуртожитках університету в місті Одеса. У разі порушення розпорядження керівництва вузу, ви можете особисто повідомити про це Президенту Національного університету «Одеська юридична академія» Сергію Васильовичу Ківалову. Будь-які спроби примусити вас покинути гуртожитки будуть нести за собою дисциплінарну відповідальність.