АКТУАЛЬНО

Європейські партнери Національного університету "Одеська юридична академія" пропонують приєднатися до літніх курсів європейського права.

Академія пропонує 3-тижневі літні навчальні сесії для тих, хто зацікавлений у поглибленні знань про різні національні системи європейського публічного права. Студенти можуть відвідати одну сесію для отримання Сертифікату про відвідування курсу з європейського публічного права чи дві літні сесії поспіль для отримання Інтенсивного міжнародного ступеня магістра права (I.I.LL.M.) в області європейського публічного права. Програма складається з двох 1-тижневих інтенсивних занять і гостьовий лекції на різні теми. Під час заключної сесії студенти відвідають щорічну конференцію Європейської групи публічного права за участю відомих гостей.

Коли? 24 серпня - 12 вересня 2020 року

Термін подачі заявок: 29 червня

Необхідні документи:

• Заповнена заявка
  • Оплата неповернутих реєстраційного збору в розмірі 50 євро і відсканованої копії квитанції про оплату
  • Поточне резюме, бажано в форматі EuroPass
  • Свідоцтва про поточні дослідження або поточної зайнятості в цифровому форматі (відсканована копія)
  • Рекомендаційний лист (тільки для програми I.I.LL.M, відсканована копія)
  • Супровідний лист до заявки на стипендію (у разі необхідності, в цифровому форматі)
  • Будь ласка, вкажіть у Вашій заявці, чи хочете Ви подати заявку на участь в онлайн-програмі або викладається програмі.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті https://eploacademy.eu/about-the-academy/.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до відділу міжнародних зв'язків Національного університету "Одеська юридична академія".