АКТУАЛЬНО

Міжнародна академічна школа «Одеса», створена за ініціативою президента Національного університету «Одеська юридична академія», Почесного громадянина міста Одеси та Одеської області Сергія Ківалова, оголошує набір учнів з першого по восьмий клас. У зв'язку з продовженням карантину заяви подаватимуться на електронну пошту shkola.nabor2020@gmail.com протягом місяця - з 18 травня по 18 червня.

Заявки на навчання в Школі майбутнього будуть прийматися з усіх районів міста.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 777-27-61 з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 15:00.

Звертаємо увагу!

Заява є підтвердженням Вашої згоди на обробку персональних даних.

Під час карантину дозволяється подавати документи по електронній пошті в сканованый формі без електронного цифрового підпису.

Документи для вступу до школи:

- Заява (зразок додається).

- Копія свідоцтва про народження дитини, копія ідентифікаційного коду (при наявності).

- Медичні довідки за формою первинної облікової документації № 086-1 / о, № 063 / о.

- Після закінчення карантину Вам необхідно буде донести до навчального закладу копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку.

Оскільки на час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей, медичну довідку можна буде надати в школу до 15.08.2020.

Крім цього Міжнародна академічна школа «Одеса» оголошує набір вчителів. Інноваційний освітній заклад, який не має аналогів не тільки в Україні, але і в Європі, Школа майбутнього передбачає новий формат навчання, передові методики і залучення кращих педагогів.

Для того, щоб пройти співбесіду, надсилайте резюме на електронну пошту shkola.nabor2020@gmail.com і звертайтесь за телефоном 777-27-61 з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 13:00.