АКТУАЛЬНО

Національний університет «Одеська юридична академія» завжди радо приймає абітурієнтів на днях відкритих дверей, коли кожен має змогу оглянути наш університет особисто.

Але ми не стоїмо на місці і щодня розвиваємось. Саме тому, НУ «ОЮА», став одним із перших закладів вищої освіти, який запустив віртуальний 3D тур університетом.

Тепер ти маєш змогу відвідати аудиторії, зали, та усю матеріально-технічну базу університету не виходячи з дому!

Окрім того, важливим для абітурієнтів є те, що таким чином ти зможеш оглянути і умови проживання в гуртожитку.

Шукай нас в Google Maps або ж переходь за посиланням onua.edu.ua, віртуальний тур університетом, та будь одним з перших хто відвідає наш університет онлайн!