АКТУАЛЬНО

Сучасний світ мотивує розширювати кордони і долати бар'єри. Не секрет, що одним з ключів досягнення цього є вивчення іноземних мов. На сьогодні це саме те, що дозволяє почувати себе успішним та впевненим! Якщо Ти мрієш пов'язати своє життя з іноземними комунікаціями та прагнеш до особистісного росту, то престижна освіта-запорука твого успіху.

Багаторічний лідер освіти в Україні НУ"ОЮА", відповідаючи викликам часу, дає Тобі можливість реалізувати свої амбіції в перспективну кар'єру! Топовий факультет  цивільної та господарської юстиції відкриває нову спеціальність викладач, перекладач англійської та німецької мов(03541).

Спеціальність: германські мови і літератури (переклад включно, перша- англійська)

Ступінь вищої освіти: бакалавр

Тривалість навчання: 4 роки

Форма навчання: денна

Для вступу на спеціальність необхідні результати ЗНО з таких предметів:

Конкурсна пропозиція #1

Іноземна мова

Історія України (на вибір)

Географія (на вибір)

Конкурсна пропозиція #2

Математика (на вибір)

Іноземна мова (на вибір)

Конкурсна пропозиція #3

Історія України (на вибір)

Іноземна мова (на вибір)

Збільши свої шанси на вступ та став 1 пріоритет!

Знання іноземних мов - це гарантія не лише професійної реалізації, але й особистісної. Дана освіта дає можливість отримати високооплачувану та престижну роботу як в Україні, так і за кордом,

(міжнародні компанії, туристичні фірми, бюро перекладів, готельний бізнес, спічрайтер, маркетолог, телецентри, прес-центри), і це далеко не повний перелік можливостей працевлаштування.

Не менш важливим є  реалізація мовних навичок у спілкуванні, та здатність навчати інших іноземним мовам.

НУ "ОЮА" - це незабутні студентські роки та успішне майбутнє, адже європейський рівень навчання, сучасне матеріально-технічне забезпечення, практика та стажування за кордоном, спілкування з носіями мови, участь у міжнародних проектах, насичене студентське життя та майбутнє працевлаштування,- це багаторічний стиль роботи alma mater.

Факультет цивільної та господарської юстиції запрошує тебе до своєї дружної родини! Зроби свій вибір сьогодні-йди до успіху разом з ЦГЮ!