АКТУАЛЬНО

Студенти, аспіранти та молоді вчені Національного університету «Одеська юридична академія» мають змогу пройти стажування в таких програмах як:

1. Стипендіальна програма TYPE

Інститут Кеннана США проводитиме регулярно запланований конкурс стипендій імені Джорджа Ф. Кеннана. Враховуючи поточну невизначеність, пов’язану з коронавірусом та обмеженнями на подорожі, пов’язані з пандемією, це може включати можливість часткової або повної віддаленої роботи та відстрочення дат початку для нагородження стипендіатів, залежно від політики Центру Вільсона та вимог до грантів.

Стипендіати будуть базуватися в Центрі Вільсона у Вашингтоні, округ Колумбія, для трьохмісячного проживання. Для цього гранту немає вимог щодо громадянства.

Стипендія Джорджа Ф. Кеннана пропонує щомісячну стипендію в розмірі 4000 доларів США, наукові можливості, доступ до комп’ютера та певну підтримку подорожей. Витрати на медичне страхування та проживання безпосередньо не покриваються цим грантом. Очікується, що нагороджені розпочнуть свої тримісячні зустрічі протягом шести місяців після прийняття стипендії. Стипендіати повинні постійно проживати в Інституті Кеннана, Центр Вільсона у Вашингтоні, округ Колумбія, протягом усього терміну надання гранту.

Інститут Кеннана прагне створити різноманітне та всеохоплююче середовище та закликає заявників різного походження подавати заявки. Усі кваліфіковані кандидати отримуватимуть винагороду за стипендії виключно на основі їх заслуг.

Стипендія Джорджа Ф. Кеннана фінансується за рахунок гранту Нью-Йоркської корпорації Карнегі.

Дедлайн - 1 березня 2021 року

1. Програма стажування OECD

Програма стажування призначена для того, щоб залучити до Організації економічного розвитку висококваліфікованих та мотивованих студентів з різним походженням для роботи над проектами, пов’язаними зі стратегічними орієнтаціями Генерального секретаря, та для підтримки корпоративних функцій організації. Його головна мета - надати успішним кандидатам можливість вдосконалити свої аналітичні та технічні навички в міжнародному середовищі.

Програма стажування відкрита на постійній основі. Студенти, які навчаються за повністю акредитованою програмою ступеня (бакалавр, магістр, доктор філософії) протягом усього періоду стажування, можуть подати заявку через Інтернет. Очікується, що вибрані стажери працюватимуть віддалено до подальшого повідомлення.

Якщо ваша заявка не буде успішною, ви можете знову подати заявку до:

1 березня 2021 року

1 вересня 2021 року

1 березня 2022 року

1 вересня 2022 року

1. Програма стажування: Занурення в молодіжну політику

Британська Рада впроваджує проєкт "Залучення молоді: громадянська участь та зміцнення навичок соціальної дії (Активні Громадяни)", який фінансується Посольством Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці.

Мета стажування: Надати можливість молоді України розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування або молодіжного центру.

Прийом заявок - до 24 січня 2021 (включно)

Оголошення результатів відбору - 2 лютого 2021

Підписання угод про стажування - 2 - 7 лютого 2021

Початок стажування - з 8 лютого 2021

Кінець стажування            до - 5 березня 2021

1. Стипендіальна програма уряду Польщі

Для молодих вчених, навчальний рік 2021/2022. Стипендії будуть призначені для наукового перебування у польських вищих навчальних закладах у період з вересня 2021 року по червень 2022 року.

«Стипендіальна програма для молодих вчених», розпочата в 2003 році, адресована кандидатам з: Білорусі, України, Молдови, Росії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, а також Вірменії, Азербайджану та Грузії. У 2021/22 навчальному році відбудеться 19-е видання Програми.

Загальна тривалість стажування та мовного курсу становить 10 місяців.

Люди із задовільними знаннями польської мови розпочнуть програму 1 вересня 2021 року з підготовчого курсу у Варшавському університеті, який включатиме загальні лекції та додатковий курс польської мови.

У випадку стипендіатів, прийнятих на стажування, які дуже погано знають польську, Програма розпочнеться 1 серпня 2021 року з вступного мовного курсу. У такому випадку стипендія може тривати навіть 12 місяців загалом.

Сума стипендії становить 1500,00 злотих нетто. Стипендіати використовують цю суму для покриття вартості проживання, харчування та страхування. Після прибуття стипендіати підписують угоду, що визначає умови та умови виплати стипендії, а також права та обов'язки сторін.

Компетентні консульства Республіки Польща видаватимуть візи, дійсні до 31 липня 2022 року, людям, які отримують стипендію.

Вік кандидатів: до 35 років.

Дедлайн - 1 березня 2021 року.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків international@onua.edu.ua та безпосередньо на вул. Фонтанська дорога, 23, кабінет 207.