Шановні колеги!

Національний університет «Одеська юридична академія»

Південний регіональний центр

Національної академії правових наук України

ЗАПРОШУЮТЬ

взяти участь у роботі

Міжнародної науково-практичної конференції

«Наука та суспільне життя України

в епоху глобальних викликів людства у цифрову еру»

(з нагоди 30-ти річчя проголошення незалежності України

та 25-ти річчя прийняття Конституції України)

Конференція відбудеться 21 травня 2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» .

За відсутності карантинних обмежень початок заходу відбудеться о 10:00 (реєстрація учасників з 9:00 до 10:00). У випадку дії карантинних обмежень, Конференція буде проводитись виключно заочно.

Метою даної конференції є обговорення широкого кола актуальних проблем сучасності, в тому числі перспектива розвитку вітчизняної науки в умовах європейської інтеграції та в епоху глобальних викликів людства у цифрову еру.

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування як України, так і інших країн.

Дедлайн подання матеріалів для участі у Конференції – 5 травня 2021 року (включно).

Звертаємо увагу на те,  що співробітники Університету подають свої тези доповідей через кафедри.

Більш детальна інформація про захід міститься у додатку

Facebook: https://www.facebook.com/ndch1009

e-mail: ndch@onua.edu.ua