АКТУАЛЬНО

Тривалий час у Національному університеті «Одеська юридична академія» функціонують освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна». Основне завдання освітніх центрів – супровід і допомога абітурієнтам, які проживають на території, непідконтрольній Україні.

Так абітурієнт, що проживає на непідконтрольних територіях Луганської та Донецької обл. або АР Крим, може за спрощеною процедурою вступити на бюджетну форму навчання в НУ «ОЮА».

Для цього не потрібні:

· Український паспорт;

· Сертифікат з ЗНО;

· Документ про загальну середню освіту (свідоцтво або атестат);

Вступнику необхідно зробити наступне:

1. Обрати спеціальність

На сайті У «ОЮА» є повний перелік спеціальностей та професійних напрямів. Також, подзвонивши на гарячу лінію приймальної комісії Університету, абітурієнт може отримати детальну інформацію про кожен факультет та територіальний підрозділ;

1. Звернутися до найближчого Освітнього центру у своєму регіоні

Контактна інформація всіх територіальні центри доступна на сайті -  dostupnaosvita.com.ua;

1. За допомогою ОЦ отримати запрошення від бажаного навчального закладу для вільного перетину КПВВ
  1. Особисто подати заяву та заповнити освітню декларацію в обраному ОЦ

У 2021 році всі центри працюватимуть з 7 червня по 24 вересня;

1. Скласти іспити з української мови та історії України

Детальніше про це - на порталі dostupnaosvita.com.ua. На сайті у вільному доступі викладені всі навчальні матеріали, уроки та презентації для підготовки.

Після виконання всіх вищеперерахованих етапів – Ви зможете стати студентом Національного університету «Одеська юридична академія»»та будете зараховані на бюджетну форму навчання.

Більш детальна інформація за посиланням: http://vstup.onua.edu.ua