АКТУАЛЬНО

Національним фондом досліджень України оголошено конкурси проєктів з виконання наукових досліджень і розробок:

«Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами: інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері», метою якого є фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського та наукового потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та її сталого розвитку в умовах глобальних і регіональних викликів.

«Передові дослідження в галузі математичних, природничих і технічних наук», метою якого є фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення фундаментальних та актуальних прикладних проблем математичних, природничих, технічних, біологічних, аграрних та медичних наук.

Документи подаються в електронній формі.

Прийом заявок для участі у конкурсі триватиме з 12.10.2021 р. по 16.11.2021 р.

Науковці Національного університету «Одеська юридична академія» для участі у конкурсі можуть звертатися за інформаційно-довідковою підтримкою в оформленні документів до науково-дослідної частини Університету.

Додатки:

1. Умови проведення конкурсу «Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами: інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері»

2. Умови проведення конкурсу «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і технічних наук»

3. Форма заявки на отримання грантової підтримки

4. Рекомендації щодо заповнення заявки