Міністерством освіти і науки України оголошено конкурси проєктів:

1. фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2022 р. за рахунок коштів державного бюджету;

2. наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться у 2022 р. за рахунок коштів державного бюджету.

Дата завершення подання заявок до науково-дослідної частини – 25.10.2021 р.

Науковці Національного університету «Одеська юридична академія» для участі у конкурсі можуть звертатися за інформаційно-довідковою підтримкою в оформленні документів до науково-дослідної частини Університету.

Додатки для конкурсу фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок:

1. Форма проєкту фундаментального дослідження;

2. Форма проєкту прикладного дослідження;

3. Форма проєкту науково-технічної (експериментальної) розробки;

4. Форма висновку експерта для фундаментального дослідження;

5. Форма висновку експерта для прикладного дослідження;

6. Форма висновку експерта для науково-технічної (експериментальної) розробки.

Додатки для конкурсу наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених:

1. Форма проєкту наукової роботи / науково-технічної (експериментальної) розробки;

2. Форма висновку експерта для наукової роботи та науково-технічної (експериментальної) розробки.