АКТУАЛЬНО

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

17 січня – Лефтерова Василя Олександровича – завідувача кафедри психології, доктора психологічних наук, професора;

20 січня -  Серебра Михайла Володимировича – директора відокремленого структурного підрозділа «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг НУ «ОЮА»», кандидата юридичних наук, доцента;

23 січня – Голубєву Неллі Юріївну – завідувача кафедри цивільного процесу, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України.

Бажаємо Вам великої удачі, міцного здоров'я, сімейного тепла та затишку, здійснення життєвих планів та надій! Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами та приємними турботами.