Шановні абітурієнти та батьки випускників 2022 року!

Національний університет «Одеська юридична академія» запрошує Вас на День відкритих дверей для знайомства з Університетом. Вас чекає екскурсія нашими навчальним аудиторіями і ознайомлення Вас з найсучаснішою матеріально-технічною базою, якою володіє наш Університет, знайомство з відповідальним секретарем Приймальної комісії Університету та відповіді на ваші питання.

День відкритих дверей 2022 року буде проведено з дотриманням усіх правил цивільної безпеки в умовах воєнного стану. Для реєстрації на день відкритих дверей , вам необхідно заповнити Google-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMjZ8cFRJ5LenunLa7BRhMHkd-Ly5X7OHS5qd2NfUuafUlkg/viewform. З вами зв’яжеться заступник відповідального секретаря Приймальної комісії для узгодження часу та дати проведення екскурсії.

За детальною інформацією звертайтесь до відповідального секретаря Приймальної комісії Павзюка Анатолія Анатолійовича за номером: +380 67 179 9968.