НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Національний університет «Одеська юридична академія» став одним із 200 закладів вищої освіти, якому було надано безкоштовний тестовий доступ до 12 баз даних EBSCO. Тож до 31 грудня 2021 року кожен із зацікавлених у пошуку корисної інформації може скористатись наданою можливістю !

Детальніше...

Щороку у День Гідності та Свободи Міністерство освіти і науки України призначає 25 державних іменних стипендій кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. Такі державні іменні стипендії призначаються за вагомий внесок у розвиток української науки, за посилення міжнародного авторитету України та внесок у розвиток демократичних і гуманістичних цінностей у сфері науки та освіти. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 176 претендентів.

Детальніше...

11-й рік Національний університет «Одеська юридична академія» збирає у своїх стінах провідних адвокатів та науковців України та зарубіжжя для участі у Міжнародній науково-практичній конференції.

На щорічному дискусійному форумі обговорюються найважливіші питання щодо проблем адвокатури та адвокатської діяльності в нашій країні. Цього разу ті, хто не зміг приїхати до Одеси особисто через напружену епідемічну ситуацію, приєдналися до обговорення актуальних питань у режимі онлайн.

Детальніше...

Новий соціальний Youtube-проєкт під такою назвою запустив відомий телеведучий та шоумен Олександр Педан. Його мета – допомогти старшокласникам українських шкіл знайти «свій» ВНЗ, професію та своє місто майбутнього в Україні. Для цього разом із донькою 11-класницею Валерією, Олександр вирішив об'їхати 10 міст України та «проінспектувати» десять університетів, щоб не з чуток, а на ділі дізнатися, що являє собою той чи інший виш, у чому розмаїтість та особливість міст та які можливості життя та відпочинку є для студентів. Підказкою служили рекомендації підписників. І коли за спиною залишилися чотири університети, Олександр та Валерія Педан на екваторі проєкту опинилися в Одесі. Єдиним серед вишів Одеської області, який відвідала зіркова родина, став Національний університет "Одеська юридична академія".

Детальніше...

17 листопада вперше у НУ «ОЮА» відбувся захист курсових робіт у форматі постерної сесії (Research Poster Session).

У новому форматі захисту курсових робіт взяли участь студенти-філологи факультету ЦГЮ. Її провела завідувачка кафедри іноземних мов №1 доцент Юлинецька Юлія Василівна та члени комісії: доцент Варєшкіна Наталія Володимирівна, доцент Капінус Олена Леонідівна.

Детальніше...

Законом України «Про освіту» визнано інформаційно-комунікаційну компетентність як одну з ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності. Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути», Міністерство цифрової трансформації започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн. українців цифровій грамотності за 3 роки.

Детальніше...

Модуль «Комплексний підхід Європейського Союзу до безпеки: протидія загрозам, створення міцної екосистеми безпеки» (‘The EU’s Comprehensive Approach to Security: Tackling Evolving Threats, Building a Strong Security Ecosystem’) отримав високі оцінки експертів та був визнаний одним з переможців конкурсу, який проводився програмою Еразмус+ Європейської Комісії. Проект буде спільно реалізовуватись кафедрою журналістики та кафедрою морського та митного права Національного університету «Одеська юридична академія». Як пояснила лідер модулю професор кафедри журналістики Тетяна Маляренко, серцевиною модулю є інноваційний навчальний курс з Європейської безпеки, який буде спільно викладатись англійською мовою для студентів магістратури «Міжнародна журналістика» та «Публічне управління та врядування» професорсько-викладацьким складом кафедр журналістики і морського та митного права.

Детальніше...

Міжнародний семінар «За сильну цифрову Європу: інтеграція досліджень у політику» (‘For A Strong Digital Europe: Integrating Research into Policy’) провела 3-5 листопада кафедра журналістики факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з громадською організацією «Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів».

Детальніше...

9 листопада факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» долучився у якості партнера Національної спілки журналістів України до проведення вебінару на тему «Судова журналістика: особливості, жанри. Специфіка висвітлення «кримських» процесів».

Детальніше...

«Міжнародний день студента об'єднує усі покоління учнівської молоді: і справжніх, і колишніх студентів; і тих, що навчаються, і тих, хто вчить.

Студентські роки – найяскравіші та незабутні в житті людини. Це час, коли перед нашою молоддю відкрито всі шляхи. Це пошук нових знань, сплеск творчої енергії. Але щоб реалізуватися, потрібно багато вчитися, наполегливо працювати та йти до своєї мети.

Детальніше...

Дочірні категорії