НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

28 жовтня 2020 р. студенти Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали онлайн-лекцію від американського арбитра та адвоката Роя Гонаса. На платформі ZOOM відбулось 2 лекції по 40 хвилин.

Детальніше...

Чим менше часу залишається до місцевих виборів, тим частіше різні політичні сили починають влаштовувати провокації. У соціальних мережах з'явилося вірусне відео, де невідомі, видаючи себе за студентів Національного університету «Одеська юридична академія», говорили, що студенти і викладачі університету хворіють на коронавірус, але через вибори їх нібито примусово змушують відвідувати заняття і не відпускають додому.

Детальніше...

Чиновники мерії вимагають негайного виселення студентів з інших міст НУ «ОЮА» з гуртожитків. Більшій частині юнаків і дівчат пропонують роз'їхатися по домівках, а саме в регіони, що знаходяться в так званій «червоній зоні». У Національному університеті «Одеська юридична академія» обурені такою позицією влади, підкреслюючи - ЗВО і його структурні підрозділи підготувалися до боротьби з пандемією ще в березні. Відправляти іногородніх студентів додому в нинішній час - небезпечна і злочинна позиція.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» був визнаний самим спортивним вузом нашої країни. Завдяки новітній матеріально-технічній базі Університету, він розвивається щодня і ставати ініціатором нових, унікальних проектів.

Детальніше...

У 2019/2020 навчальному році Національний університет «Одеська юридична академія» встановив власний рекорд із кількості переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – одразу 33 дипломи переможця здобули наші студенти. Крім того, наш виш став найкращим за кількістю переможців серед вишів Одеської області. Але головне, що наш виш став найкращим за кількістю переможців серед усіх закладів вищої освіти України юридичного та правоохоронного профілю.

Детальніше...

На базі Національного університету «Одеська юридична академія» свою роботу  розпочав спортивний клуб «Академія боксу».  Тепер у цьому клубі кожен охочий  може пізнати  ази бойового мистецтва  безкоштовно, крім цього вихованці клубу будуть забезпечені відповідним спорядженням і формою.

Детальніше...

Вітаємо з Днем  народження Озернюк Людмилу Аркадіївну- начальника відділу кадрів.

Хочемо побажати Вам і надалі гармонійно поєднувати в собі жіночу мудрість, інтуїцію, професійний підхід до справи і такі якості, як сильну волю, вміння приймати рішення, втілювати в життя плани.

Бажаємо Вам удачі на шляху до успіху, постійної впевненості в собі, блискучих перспектив в діяльності. Оптимізму і настрою на плідну роботу, чудового настрою та емоцій.