НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

З ініціативи завiдувачки кафедри іноземних мов №1 Юлінецької Ю.В. та пiдтримки керiвництва Національного університету «Одеська юридична академія» студенти спеціальності «філологія» факультету цивільної та господарської юстиції долучилися до проекту CAT for grad, мета якого – допомогти підготувати майбутніх перекладачів із достатнім рівнем технологічної компетенції. На курсі вже найближчим часом студенти зможуть опанувати роботу з найпотужнійшою та найпопулярнішою системою автоматизованого перекладу.

Детальніше...

Серед всіх юридичних професій однією з найбільш цікавих і визнаних вважається професія адвоката. На жаль, більшість українців мають неясне розуміння своїх конституційних прав і свобод. А у веденні судових справ саме адвокат є форпостом захисту інтересів громадян, яким вони довіряють вирішувати найважливіші життєві питання. Як стати досвідченим професійним адвокатом, отримати заповітну роботу за фахом і успішно конкурувати на цьому ринку праці?

Детальніше...

З 4 січня по 26 лютого 2021 року доцент кафедри адміністративного і фінансового права Л.М. Корнута проходила підвищення кваліфікації в Головному управлінні Державної міграційної служби в Одеській області. Метою стажування було отримання практичних навичків та підвищення рівня наукових знань, а також отримання цікавого досвіду про роботу державного органу.

Детальніше...

27 лютого Національний університет «Одеська юридична академія» знов відкрив свої двері перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками. Вибір університету - відповідальний крок і саме в цей момент відбувається обрання не тільки місця навчання, а й своєї майбутньої професії, свого майбутнього життєвого шляху.

Детальніше...

З 2000-го року щороку 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови, який був заснований Генеральною Асамблеєю ЮНЕСКО з метою сприяння мовної і культурної різноманітності та багатомовності. Традиційно в стінах Національного університету.

Детальніше...

27 лютого в 11.00 Національний університет «Одеська юридична академія» запрошує всіх абітурієнтів на традиційний День відкритих дверей. Напередодні цього масштабного заходу ми говоримо з відповідальним секретарем приймальної комісії НУ «ОЮА», кандидатом юридичних наук, Заслуженим юристом України Валентином Федоровим.

Детальніше...

У чому полягає формула успіху, секрет популярності? Національний університет «Одеська юридична академія» є лідером юридичної освіти на півдні України і одним з найбільш престижних і перспективних вузів країни. І саме факультет цивільної та господарської юстиції є лідером вступних кампаній трьох останніх років.

Детальніше...

«22 лютого виповнилось 23 роки з моменту створення в Одесі Юридичної клініки, першої і єдиної установи, де одесити можуть отримати юридичну допомогу абсолютно безкоштовно.

Детальніше...