НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«День Соборності України, який ми відзначаємо 22 січня, - знаменна дата в українській історії. Об'єднанню держави послужило підписання Акту Злуки в 1919 році, за яким під прапор єдиної держави в одну соборну й демократичну державу увійшли Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка. Це сталося 22 січня в Києві на Софіївській площі.

Детальніше...

Сьогодні святкує День народження Серебро Михайло Володимирович – директор відокремленого структурного підрозділу «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг НУ «ОЮА», кандидат юридичних наук, доцент.

Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, піднесеного настрою, щастя і добра всій родині.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які нестимуть у Ваше життя яскраві, теплі події. Нехай здобуті Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот.

«Різдвяні святки, які тривають з 7 по 19 січня, завершуються сьогодні одним з найбільш великих і важливих Православних свят Хрещенням Господнім або, як його ще називають, Богоявленням.

Православний світ відзначає його протягом багатьох століть. В основі свята - євангельська історія події земного життя Ісуса Христа - хрещення Сина Божого Іоанном Предтечею (Хрестителем) в водах річки Йордан.

Детальніше...

«Зимові свята тривають. На черзі - Старий Новий рік.

Ми звикли проводити цей день у колі сім'ї за традиційно святковим столом. Старий Новий рік - це час, коли потрібно відпустити старі думки,старий настрій і відкрити своє серце для чогось нового!

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Лефтерова Василя Олександровича – завідувача кафедри психології,  доктора психологічних наук, професора.

Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації.

Детальніше...

«Зовсім небагато часу залишається до того моменту, коли засяє на небі Віфлеємська зірка і настане один з найбільш великих і радісних Православних свят - Різдво Христове! В цей день, більше 2000 років тому, в світ прийшов Спаситель Христос, який спокутував гріхи людей і дав нам всім нове життя. Саме з цього моменту для людства настала нова ера - ера милосердя!

Детальніше...