НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Студенти і випускники факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія» тепер будуть стажуватися і працювати в провідній українській IT-компанії KeepSolid. Меморандум про співпрацю з представниками компанії підписав Президент вузу Сергій Ківалов.

Детальніше...

Сьогодні ми поспішаємо привітати з днем народження директора центру підготовки магістрів публічної служби та професійних суддів, доктора політичних наук, професора Вітмана Костянтина Миколайовича.

Детальніше...

"У 1949 році Міжнародною демократичною федерацією жінок був заснований Всесвітній день захисту дітей. І ось уже рівно 70 років 1 червня відзначається це свято. День захисту дітей - не тільки веселе дитяче свято. Це й нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини. Всі діти, незалежно від місця проживання, статусу батьків, повинні рости оточеними турботою, вчитися, займатися улюбленою справою, щоб в майбутньому стати відповідальними громадянами своєї країни.

Детальніше...

Сьогодні свій день народження відзначає декан судово-адміністративного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Тодощак Олег Володимирович!

Щиро вітаємо! Бажаємо здійснити найбажаніші мрії. Затишку в домі, на серці і в душі.

Впевнено крокувати до своїх цілей і ніколи не здаватися. Бажаємо всього найкращого, найпрекраснішого, щоб все в житті складалося легко і вдало. Здоров'я, родинного щастя і досягнення будь-яких вершин!

Ні для кого не секрет, що вибір успішного майбутнього починається саме з вибору подальшого закладу вищої освіти. Сучасний світ сповнений різними професіями в яких потребує наше суспільство.

Детальніше...

Сьогодні свій День народження святкує декан факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції), кандидат юридичних наук Стародубов Сергій Вікторович!

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» продовжує проводити дні відкритих дверей в режимі online. Такий незвичайний формат зустрічі з абітурієнтами був реалізований в вузі вперше. Величезний інтерес з боку учасників інтернет-трансляції показав ефективність такої форми спілкування, і з цього часу дні відкритих дверей, на яких майбутні студенти мають можливість ближче познайомитися з кожним факультетом окремо, стали проходити на постійній основі.

Детальніше...

Сьогодні свій день народження святкує завідувач кафедри господарського права і процесу, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Арбітр МКАС при ТПП України Подцерковний Олег Петрович.

Детальніше...