НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Диплом випускника Національного університету «Одеська юридична академія» є свідченням володіння не тільки твердих знань, а й певних практичних навичок. Завдяки співпраці ЗВО з різними організаціями, підприємствами, студенти стажуються і проходять практику безпосередньо на своїх майбутніх робочих місцях. Таким чином, вони мають можливість не тільки ближче познайомитися з обраною професією, а й набути певного досвіду роботи.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Логінову Наталію Іванівну – завідувача кафедри інформаційних технологій, кандидата педагогічних наук, доцента.

Хочемо побажати Вам і надалі гармонійно поєднувати в собі жіночу мудрість, інтуїцію, професійний підхід до справи і такі якості, як сильну волю, вміння приймати рішення, втілювати в життя плани. 

Бажаємо Вам удачі на шляху до успіху, постійної впевненості в собі, блискучих перспектив в діяльності. Оптимізму і настрою на плідну роботу, чудового настрою та емоцій.

Перший після карантину турнір з греко-римської боротьби серед юніорів пройшов у спорткомплексі Національного університету «Одеська юридична академія». Свою майстерність приїхали продемонструвати понад 120 спортсменів з усієї України. Організаторами змагань виступили спортивний клуб «Чемпіон», Федерація греко-римської боротьби Одеської області за підтримки почесного громадянина міста Одеси та Одеської Сергія Ківалова.

Детальніше...

Спортивно-оздоровчий комплекс Міжнародного гуманітарного університету на 8-й станції Великого Фонтану після масштабної реконструкції прийняв перші змагання. За підтримки Української морської партії Сергія Ківалова тут відбувся 1-й Міжнародний турнір з бадмінтону «ODESSA OPEN-2020», в якому взяли участь близько 200 спортсменів.

Детальніше...

Факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» є доволі молодим у стінах Університету. Але не зважаючи на це, факультет крокує в ногу з часом,  ніколи не стоїть на місці, динамічно розвивається та удосконалюється з кожним днем.

Співпраця НУ «ОЮА» з державними органами, організаціями та іншими закладами вищої освіти, є провідним напрямом розвитку нашої alma mater.

Детальніше...

Сьогодні святкує День народження Туляков В’ячеслав Олексійович – проректор з міжнародних зв'язків, доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права, член-кореспондент НАПрН України, Заслужений діяч науки і техніки України.

Бажаємо Вам здоров’я, любові, благополуччя! Залишайтеся завжди таким же справедливим, пунктуальним, принциповим. Особистого і професійного зростання, благополуччя, успіхів у всіх сферах життя, натхнення,  бадьорості та оптимізму.

Детальніше...

26 липня 2020 року із життя пішов Сирота Іван Михайлович- кандидат юридичних наук, професор, професор кафедри трудового  права та права соціального забезпечення, останній в Університеті ветеран Великої Вітчизняної війни.

Іван Михайлович був прекрасною людиною, професіоналом своєї справи, прикладом для студентів та колег. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Івана Михайловича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він навчав.

Детальніше...

На базі спортивного комплексу Національного університету «Одеська юридична академія» пройшло масштабне відкрите тренування за участю українських зірок боксу і вихованців одеських боксерських клубів і спортивних шкіл. Захід присвячений Міжнародному дню боксу, який у всьому світі відзначається 22 липня.

Популярність боксу як виду спорту в Одеському регіоні за останні роки значно збільшилася.

Детальніше...

Студентами 1-курсу Юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» в новому 2020-2021 навчальному році стали майже 200 випускників 9-класів. Відбір був досить складний, кількість бажаючих вступити до коледжу майже в два рази перевищувала кількість місць. Імена тих, хто все-таки подолав прохідний бар'єр, були урочисто оголошені на зустрічі новоявлених студентів з керівництвом ЗВО.

Детальніше...