НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

У стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася урочиста лінійка з нагоди посвяти першокурсників у студенти. На стадіоні зібралися винуватці свята - першокурсники з деканами, їх батьки, студенти та викладачі, а також безліч почесних гостей, серед яких: народні депутати України, керівництво Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції України в Одеській області, представники судової гілки влади і духовенства.

Детальніше...

За рекомендацією Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія»,  українськими фахівцями вперше на теренах Європи був підготовлений англомовний підручник  «Тhе Basics of Criminal Law in Eastern Europe» («Основи кримінального права у Східній Європі»).

Детальніше...

Успішно розвиваючи міжнародне співробітництво, Національний університет «Одеська юридична академія» продовжує розширювати контакти з керівними колами Європи. Разом з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні Генриком Вілладсеном виш відвідав новопризначений глава Офісу Ради Європи в Україні Стін Норлов.

Детальніше...

За планом Міністерства юстиції України та за підтримки Міністерства освіти і науки України 3 вересня в Одесі відбулася міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку судової експертизи і криміналістики». У заході брали участь 82 фахівця з України, Вірменії, Білорусії, Болгарії та Казахстану, а ще 54 учасники приєдналися в форматі відеоконференції (на платформі Zoom).

Детальніше...

«З моменту свого заснування 2 вересня 1794 року Одеса завжди була містом вільного духу, де під променями ласкавого південного сонця у цвітінні акацій і п'янкого степового повітря ніколи не вщухали дебати про долю батьківщини.

Детальніше...

«24 серпня ми відзначаємо знаменну ювілейну дату - 30-річчя прийняття Акта про проголошення України незалежною демократичною державою. 24 серпня 1991 року стало новою точкою відліку в житті кожного українця.

Детальніше...

30 серпня перед початком нового навчального року відбулась зустріч трудового колективу з керівництвом Національного університету "Одеська юридична академія". У залі зібралися професорсько-викладацький склад та співробітники закладу.

Традиційно присутніх привітав президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов:

Детальніше...

Після подачі документів і всіх вступних іспитів в актовому залі університету прозвучали прізвища тих, хто витримав складний конкурс. Тепер вони стали студентами Юридичного коледжу і їм належить накопичувати знання і вдосконалюватися в обраній професії.

Детальніше...

«Сьогодні дуже важлива дата в історії нашого міста. Рівно 80 років тому - 5 серпня 1941 року - почалася героїчна оборона Одеси від нацистських загарбників, що тривала 73 дні. Захисники Одеси за два з половиною місяці скували сили противника, які перевершували нашу армію в кілька разів, знизивши тим самим загальний темп наступу гітлерівських сил на південному напрямку. Був наказ "Одесу не здавати та обороняти до останньої можливості». І цей наказ був виконаний.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародна академічна школа "Одеса" знову приймають шанованих гостей. В ході свого робочого візиту з діяльністю престижних навчальних закладів ознайомилася заступник міністра освіти і науки України Віра Рогова.

Детальніше...

Дочірні категорії