УНІВЕРСИТЕТУ

29 листопада 2019 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася Всеукраїнська інтернет-конференція «Морське право України: ера випробувань та розвитку».

Участь у конференції взяли науковці та спеціалісти у сфері морського права. Так, доктор з публічної політики Бергенської дослідницької групи з тихоокеанських студій, Юридичного факультету Університету Бергена (м. Берген, Норвегія) Йоанна Сіекіера привернула увагу наукової спільноти до правових наслідків змін океану у Південно-Тихоокеанському регіоні, а студентка Вільнюського університету (Литва) Юлія Коломієць здійснила правовий аналіз викликів сталого розвитку для сучасного судноплавства. Участь у конференції прийняли й правники-початківці вітчизняної школи морського права. Так, аспірантка кафедри морського та митного права НУ «ОЮА» Ірина Варикаша ґрунтовно дослідила позиції сторін у справі щодо делімітації у Чорному морі (Румунія проти України). Зважаючи на глобальність проблем, пов’язаних з сучасним морським правом та бажаючи охопити якнайбільший науковий загал, дослідники підготували свої матеріали, англійською мовою та надали їх у вигляді якісних наукових статей для друку у міжнародному науковому юридичному журналі “LEXPORTUS”, який незабаром побачить світ.

Запрошуємо до ознайомлення з матеріалами конференції, а також з іншими актуальними питаннями у галузях морського і транспортного права, міжнародного торговельного, митного та податкового права, управління кордонами, глобалізації та європеїзації адміністративного права на офіційний сайт журналу у мережі Інтернет lexportus.net.ua.