УНІВЕРСИТЕТУ

Національний університет «Одеська юридична академія» є одним з провідних та найкращих університетів нашої країни. НУ «ОЮА» відома тим що майже кожного тижня сюди приїжджають

відомі гості.

Ми тісно співпрацюємо з багатьма органами державної влади, а випускники нашого університету завжди можуть бути впевнені, що після закінчення НУ «ОЮА» вони обов’язково будуть влаштовані завдяки зусиллям Сергія Васильовича Ківалова та диплому з яким кожен буде радо прийнятий до будь-якого державного органу і не тільки.

Сьогодні стіни Національного університету «Одеська юридична академія» відвідав заступник міністра з питань Європейської інтеграції Ілляшенко Олексій Володимирович.

«Ми постійно намагаємось співпрацювати з державними органами і не тільки, адже це є майбутнім наших студентів та важливою сходинкою їх розвитку. Національний університет «Одеська юридична академія» є єдиним університетом на пострадянському просторі який так часто приймає в своїх стінах іноземних гостей, але це ще не все, сьогодні ми були раді вітати у нас заступника міністра з питань Європейської інтеграції Ілляшенка Олексія Володимировича. Студенти мають знати з перших вуст про ситуацію в нашій країні, адже це їх майбутнє, та наше з вами!»  - президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов.

Олексій Володимирович провів лекцію зі студентами щодо важливості розвитку нашої країни, та відповів на різноманітні питання.

«Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України є неймовірно важливою структурою в нашій країні, особливо в такі часи. Кожен з вас, кожна людина присутня в цьому залі є майбутнім нашої країни і повинна розуміти як усе працює. Я сподіваюсь кожен з вас візьме щось корисне з нашої сьогоднішньої розмови, адже завдяки Сергію Васильовичу у вас є чудова можливість розвиватись не виходячи зі стін вашої almamater» - Ілляшенко Олексій Володимирович.

Нам дуже приємно зустрічати кожного разу таких поважних гостей і сподіваємось, що це не остання наша зустріч.